Reklama

LegionowskiWiadomości

Platforma Obywatelska rusza w teren. W środę spotkanie w Legionowie

Reklama

Parlamentarzyści opozycyjnej Platformy Obywatelskiej ruszają w teren, aby porozmawiać z mieszkańcami lokalnych społeczności o swoim nowym programie – Polska Obywatelska 2.0. Takie spotkanie, już w najbliższą środę (26.10) odbędzie się także w Legionowie.

Reklama

– Obecnie Platforma Obywatelska inauguruje cykl Spotkania Obywatelskie, podczas których będzie konsultowała swój program z wyborcami – spotkania docelowo odbędą się w całej Polsce. Na początek ponad 50 parlamentarzystów Platformy odwiedzi Mazowsze – czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji przez Biuro Krajowe PO.

W najbliższą środę o godz. 18:00 takie spotkanie odbędzie się również w Legionowie – w Poczytalni na dworcu. Z mieszkańcami spotkają się posłowie: Andrzej Halicki, Jan Grabiec oraz Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Wstęp jest wolny.

plakat-legionowo-int

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

7 razy komentowano

  1. Jestem zwolennikiem i wyborcą PO. Przed ostatnimi wyborami samorządowymi Państwo z Platformy Obywatelskiej składaliście m. in. obietnicę dokończenia inwestycji drogowej (chodzi o DK61 biegnącą przez Legionowo). Co dzisiaj powiecie wyborcom w tej sprawie?

  2. @Pluto – dlatego też przekornie napisałem, że wykonuje świetną robotę rozwalając PO 😉 Pozdrawiam

  3. @Mikołaj, że niby co Grabiec zrobił, naobiecywał i ulotnił się nie dotrzymując obietnic. Niech PEŁO lepiej pójdzie na śmietnik historii, 8 lat patologii w ich wykonaniu wystarczy

  4. @Tomek
    Jeszcze włączą Legionowo do 1-szej strefy ZTM odgradzając się wysokim murem od chciwej Jabłonny, która skąpi grosza na komunikację miejską.

  5. Wypada pójść i podziękować Grabcowi za kawał dobrej roboty, jaką robi. Mało kto może powiedzieć, że tak sprawnie rozwala PO, jak jej rzecznik i jego komentarze. Liczę, że po wykonaniu zadania przejdzie do Nowoczesnej, i także zacznie ją zatapiać. Brawo Janek!

  6. rozumiem, że jak spotkanie beda chcieli zorganizowac sympatycy Kukiza albo PIs to poczytalnia tez im udostepni teren 😛

  7. Pewnie będą zapewniać, ze jak wygrają wybory to dokończą DK61, odbudują kolej do Zegrza i wybudują szpital w Legionowie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close