Piosenki w Nowym Dworze

Piosenki / foto: UM Nowy Dwór Maz.

24 października 2012 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbył się koncert pt. „Piosenki” w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego Seniorów “Marzyciele” pod artystycznym kierownictwem Marka Tomczaka. Na program koncertu złożyły się kompozycje Marka Tomczaka do tekstów Witolda Hassa.

Piosenki / foto: UM Nowy Dwór Maz.

Wieczór był jednocześnie okazją do promocji książki pt. „Piosenki”, w której znajdują się wszystkie wykonane podczas koncertu utwory.

Marek Tomczak, który na co dzień prowadzi zajęcia z seniorami w Nowodworskim Ośrodku Kultury stworzył ciepłą i przyjazną atmosferę wieczoru. Przybyli goście mogli wysłuchać wielu pieśni w wykonaniu chóru m.in. “Prośba”, “Marzyciele”, “Moja tęsknoto”, “Historia pewnej miłości”, “A ja będę pamiętać” i wiele innych.

Razem z zespołem “Marzyciele” w koncercie wystąpiła gościnnie, na co dzień śpiewająca w legionowskim zespole “Erin”, Małgorzata Majwykowska, w której wykonaniu usłyszeliśmy piosenki “Memu Miastu” i w dwóch wersjach – “Smak Kawy”.

[easyrotator]erc_69_1351859171[/easyrotator]

Poza utworami z  tomiku „Piosenki” wysłuchaliśmy także recytacji wierszy Mariana Talmy w wykonaniu członków zespołu i samego autora. Po koncercie można było nabyć książkę, a także porozmawiać z jej autorami.

/UM Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Piosenki w Nowym Dworze"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *