Piknik Biegowy – nowa impreza w Czosnowie

1 września odbędzie się Pierwszy Rodzinny Piknik Biegowy w Czosnowie. Profesjonalna impreza biegowa ma na celu pokazanie mieszkańcom Gminy i okolicznych miejscowości ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, jakim jest najprostsza forma ruchu – bieganie.

Zaproszenie na Piknik kierowane jest przede wszystkim do najmłodszych mieszkańców (od przedszkolaków po uczniów szkół średnich), lecz również dorośli i bardziej doświadczeni biegacze będą mieli okazję sprawdzenia swoich sił (sztafeta rodzinna, mistrzostwa tatusiów na 3000 m z przeszkodami oraz bieg główny na 5 km). Wybór dystansów daje możliwość dostosowania biegu do swoich umiejętności.

Współzawodnictwo będzie się opłacać, ponieważ tak jak we wszystkich tego typu imprezach nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami nie będą jedynie zwycięzcy poszczególnych biegów, lecz wszyscy biegacze, którzy ukończą zawody!
Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody, a zarówno na zawodników jak i kibiców – fantastyczna zabawa.

Zapraszamy na specjalnie do tego celu zaprojektowaną stronę internetową www.piknikbiegowy.pl, z której dowiecie się wszystkiego o Pikniku. Można się tam również zarejestrować na poszczególne biegi.

O kolejnych nowościach dotyczących tej Imprezy będziemy również informować na bieżąco.

Ponadto z przyjemnością informujemy, że Pani Minister Sportu Joanna Mucha objęła Piknik Biegowy honorowym patronatem.

/UG Czosnów/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Piknik Biegowy – nowa impreza w Czosnowie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *