Pierwsze widowisko na Arenie

Wystrzałem ogni rzymskich i z kaskadą piłek uroczyście otwarto jedną z największych w historii Legionowa inwestycji – Arenę Legionowo. Wagę tego wydarzenia podkreślili licznie przybyli mieszkańcy miasta, oraz zacni goście, a wśród nich Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik, delegat kurii diecezji warszawsko-praskiej, ks. infułat Lucjan Święczkowski oraz mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak.

Marszałek Adam Struzik pogratulował władzom miasta tak cennej i prestiżowej inwestycji oraz skuteczności w aplikowaniu o środki unijne. Podkreślił, że uroczystość jest dowodem prężnego rozwoju miasta, a stawianie na nowoczesność i wychodzenie naprzeciw potrzebom rynku przyczyniają się do promocji całego Mazowsza oraz zwiększania jego sportowo-rekreacyjnej oferty.
Całość imprezy poprowadził Michał Milowicz, a program skonstruowano w taki sposób aby miały okazję zaprezentować się legionowskie kluby sportowe na przemian z zaproszonymi gwiazdami: grupą Volt i zespołem cherleederek. Największą atrakcją tego wieczoru był niewątpliwie występ grupy Crazy Dunkers z Francji prezentującej niewiarygodny pokaz akrobacji sportowej. A zwieńczeniem uroczystości była prezentacja ponad 100-kilogramowego tortu w kształcie Areny, wykonanego przez Cukiernię Braci Stykowskich. Słodkiej wersji naszej hali można było skosztować na trwającym na Stadionie Miejskich pikniku rodzinnym.

(źródło:www.legionowo.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Pierwsze widowisko na Arenie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *