W piątek i sobotę nie skorzystamy ze stacji kolejowej Warszawa – Stadion

Fot. Legio24.pl

Mieszkańcy powiatu legionowskiego, którzy korzystają ze stacji kolejowej Warszawa – Stadion, na przykład w drodze do i z pracy muszą przygotować się na spore utrudnienia. W związku ze szczytem NATO, który odbywać się będzie w dniach 8 i 9 lipca (piątek i sobota) na Stadionie Narodowym w Warszawie, stacja ta będzie wyłączona z obsługi pasażerów. Pociągi będą przez nią przejeżdżać bez zatrzymywania się.

– Ze względu na odbywający się w Warszawie szczyt NATO w dniach 8-9 lipca 2016 r. nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów. W tych dniach zostanie wyłączony z obsługi przystanek kolejowy Warszawa Stadion – pociągi Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej będą przejeżdżały przez niego bez zatrzymania. Ponadto pociągi linii metra M2 nie będą się zatrzymywały na stacji Stadion Narodowy – czytamy w komunikacie Kolei Mazowieckich, który przyszedł na skrzynkę e-mail Legio24.pl

Wzajemne honorowanie biletów

Ze względu na towarzyszące spotkaniu przywódców krajów NATO utrudnienia od 7 lipca od godz. 19.00 do 9 lipca do godz. 24.00 na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia będzie obowiązywać wzajemne honorowanie biletów KM, ZTM, PKP IC, Przewozów Regionalnych oraz ŁKA w pociągach SKM, KM, PKP IC (dot. wagonów II kl.), Przewozów Regionalnych i ŁKA (z uwzględnieniem odpowiednich uprawnień do przejazdów bezpłatnych i ulgowych).

Potrzebujesz więcej informacji?

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

/red/

3 razy komentowano artykuł "W piątek i sobotę nie skorzystamy ze stacji kolejowej Warszawa – Stadion"

  1. Węgry znalazły sposób jak nie bać się zagrożenia ze strony Rosji. Myślę że Kaczyński też znajdzie

  2. podobno 500 milionów, podobno mon kupił ok tysiaca mercedesów i audi, władza nie powie Polakom ile wydali

  3. Kwiatkowski z Legionowa | 05/07/2016, godz. 08:15 |

    ….a ja jestem ciekaw, ile nas kosztować będą te jaselka NATOwskie? Najważniejsze decyzje już zapadły w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli, a teraz chłopaki przyjadą by się napić i zabawić za darmo. Dla nich jesteśmy takim sobie parkiem rozrywki…. w imię braterstwa. Przy okazji, może by tak kilka polskich dywizji przerzucić na wschodnią granicę, zamiast czekać aż zacznie naszej granicy wschodniej bronić JEDEN amerykański batalion…..

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *