Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

W piątek i sobotę nie skorzystamy ze stacji kolejowej Warszawa – Stadion

Reklama

Mieszkańcy powiatu legionowskiego, którzy korzystają ze stacji kolejowej Warszawa – Stadion, na przykład w drodze do i z pracy muszą przygotować się na spore utrudnienia. W związku ze szczytem NATO, który odbywać się będzie w dniach 8 i 9 lipca (piątek i sobota) na Stadionie Narodowym w Warszawie, stacja ta będzie wyłączona z obsługi pasażerów. Pociągi będą przez nią przejeżdżać bez zatrzymywania się.

Reklama

– Ze względu na odbywający się w Warszawie szczyt NATO w dniach 8-9 lipca 2016 r. nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów. W tych dniach zostanie wyłączony z obsługi przystanek kolejowy Warszawa Stadion – pociągi Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej będą przejeżdżały przez niego bez zatrzymania. Ponadto pociągi linii metra M2 nie będą się zatrzymywały na stacji Stadion Narodowy – czytamy w komunikacie Kolei Mazowieckich, który przyszedł na skrzynkę e-mail Legio24.pl

Wzajemne honorowanie biletów

Ze względu na towarzyszące spotkaniu przywódców krajów NATO utrudnienia od 7 lipca od godz. 19.00 do 9 lipca do godz. 24.00 na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia będzie obowiązywać wzajemne honorowanie biletów KM, ZTM, PKP IC, Przewozów Regionalnych oraz ŁKA w pociągach SKM, KM, PKP IC (dot. wagonów II kl.), Przewozów Regionalnych i ŁKA (z uwzględnieniem odpowiednich uprawnień do przejazdów bezpłatnych i ulgowych).

Potrzebujesz więcej informacji?

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. Węgry znalazły sposób jak nie bać się zagrożenia ze strony Rosji. Myślę że Kaczyński też znajdzie

  2. podobno 500 milionów, podobno mon kupił ok tysiaca mercedesów i audi, władza nie powie Polakom ile wydali

  3. ….a ja jestem ciekaw, ile nas kosztować będą te jaselka NATOwskie? Najważniejsze decyzje już zapadły w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli, a teraz chłopaki przyjadą by się napić i zabawić za darmo. Dla nich jesteśmy takim sobie parkiem rozrywki…. w imię braterstwa. Przy okazji, może by tak kilka polskich dywizji przerzucić na wschodnią granicę, zamiast czekać aż zacznie naszej granicy wschodniej bronić JEDEN amerykański batalion…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close