PGE: Gdzie wyłączą prąd w nadchodzącym tygodniu?

Fot. freeimages.com

Polska Grupa Energetyczna zapowiada na nadchodzący tydzień (20-24.10) kolejne, planowe wyłączenia prądu w naszym regionie. Tym razem przerwy w dostawie energii elektrycznej obejmą m.in. sporą część gminy Wieliszew.

Powiat legionowski

Gmina Wieliszew

Kałuszyn, wtorek (21.10), od 8:00 do 18:00
Ulice: Dojazdowa, Gościniec, Retmańska, Podwale, Wesoła, Turystyczna, Sosnowa, Żabi Chór, Jeziorna, Szlachecka, Sarmacka, Wesoła, Złotej Wilgi, Leśna, Janiny, Sójki Bagienna, Ptasi Azyl, Bociania, Główna, Wilgi, Różowa, Skrzydlata, Polna, Dębowa, Pogodna, Łąkowa (stacje transformatorowe: 0761Kałuszy Klucz, 0800Topolina III, 0900 Sikory Letnisko, 0245 Sikory Jezioro, 0673 Sikory, 1106 Sikory, 0513 Poddębie).

Topolina, wtorek (21.10), od 8:00 do 18:00
Ulice: Dojazdowa, Gościniec, Retmańska, Podwale, Wesoła, Turystyczna, Sosnowa, Żabi Chór, Jeziorna, Szlachecka, Sarmacka, Wesoła, Złotej Wilgi, Leśna, Janiny, Sójki Bagienna, Ptasi Azyl, Bociania, Główna, Wilgi, Różowa, Skrzydlata, Polna, Dębowa, Pogodna, Łąkowa (stacje transformatorowe: 0761Kałuszy Klucz, 0800Topolina III, 0900 Sikory Letnisko, 0245 Sikory Jezioro, 0673 Sikory, 1106 Sikory, 0513 Poddębie).

Sikory, wtorek (21.10), od 8:00 do 18:00
Ulice: Dojazdowa, Gościniec, Retmańska, Podwale, Wesoła, Turystyczna, Sosnowa, Żabi Chór, Jeziorna, Szlachecka, Sarmacka, Wesoła, Złotej Wilgi, Leśna, Janiny, Sójki Bagienna, Ptasi Azyl, Bociania, Główna, Wilgi, Różowa, Skrzydlata, Polna, Dębowa, Pogodna, Łąkowa (stacje transformatorowe: 0761Kałuszy Klucz, 0800Topolina III, 0900 Sikory Letnisko, 0245 Sikory Jezioro, 0673 Sikory, 1106 Sikory, 0513 Poddębie).

Poddębie, wtorek (21.10), od 8:00 do 18:00
Ulice: Dojazdowa, Gościniec, Retmańska, Podwale, Wesoła, Turystyczna, Sosnowa, Żabi Chór, Jeziorna, Szlachecka, Sarmacka, Wesoła, Złotej Wilgi, Leśna, Janiny, Sójki Bagienna, Ptasi Azyl, Bociania, Główna, Wilgi, Różowa, Skrzydlata, Polna, Dębowa, Pogodna, Łąkowa (stacje transformatorowe: 0761Kałuszy Klucz, 0800Topolina III, 0900 Sikory Letnisko, 0245 Sikory Jezioro, 0673 Sikory, 1106 Sikory, 0513 Poddębie).

Komornica, czwartek (23.10), od 8:00 do 18:00
Ulice: Wspólna, Polna, Słoneczna, Brzozowa (stacja transformatorowa 0442 Komormica II).

Gmina Jabłonna

Jabłonna, piątek (24.10), od 8:00 do 15:00
Ulice: Modlińska od Zegrzyńskiej do Chotomowskiej, Abramowicza, Zielona, Różana, Miła, Zacisze, Cicha (stacje transformatorowe 0004 Jabłonna Kościół, 0533 Jabłonna Chotomowska).

Chotomów, poniedziałek (20.10), od 8:00 do 12:00
Ulica Obrońców Modlina (stacja transformatorowa 1028 Chotomów Obrońców).

Gmina Nieporęt

Białobrzegi, środa (22.10), od 8:00 do 18:00
Ulice: Aleja Wojska Polskiego, Plażowa, Wczasowa, Pilawa (stacje transformatorowe: 0541 Nieporęt Pilawa II, 0632 Nieporęt Pilawa, 1612 Nieporęt Pilawa III, 0671 Nieporęt Wisła AZS, 0446 Białobrzegi).

Gmina Serock

Łacha, piątek (24.10), od 8:00 do 15:00
Ulice: Mazowiecka, Rayskiego, Leśna, Wierzbowa, Kasztanowa, Topolowa, Świerkowa, Brzozowa, Wschodnia, Bugowa (stacje transformatorowe: 0407 Łacha Ceramika, 0518 Łacha, 1247 Łacha).

Powiat nowodworski

Nowy Dwór Mazowiecki

Poniedziałek (20.10), od 8:00 do 15:00
Ulica Okunin (stacja transformatorowa 0283 Okunin).

Gmina Pomiechówek

Pomiechówek, poniedziałek (20.10), od 13:00 do 16:00
Ulica Warszawska w rejonie Fortu (stacja transformatorowa 1640 Pomiechówek).

/kh/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "PGE: Gdzie wyłączą prąd w nadchodzącym tygodniu?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *