Otwarte serca dla Ignacego i Maurycego

Niedzielny koncert charytatywny (7 listopada) na rzecz Ignacego i Maurycego Grzybowskich, małych mieszkańców Jabłonny chorych na encefalopatię, tajemniczą chorobę mózgu zgromadził wiele osób o otwartych sercach, którym los niepełnosprawnych dzieci nie jest obojętny.
Przed występem zespołu “All 4 Him” widzowie zostali zaproszeni na film pt. „Przez dotyk” w reżyserii Julii Kolberger. Emisja filmu miała przybliżyć specyfikę choroby, na którą cierpią chłopcy. Oni sami nie byli w stanie z uwagi na stan zdrowia przybyć na koncert.

Po projekcji filmu na scenę została poproszona mama małych bohaterów – Vanessa Nachabe-Grzybowska, która podziękowała za zorganizowanie imprezy, wsparcie psychiczne, opowiedziała o swoich doświadczeniach i zmaganiach z ciężką chorobą synów.

Vanessa Grzybowska podczas koncertu podziękowała gminie Jabłonna, a w szczególności obecnej na sali Wójt Gminy Jabłonna Oldze Muniak oraz obecnemu Pełnomocnikowi ds. Kontaktów Społecznych Sewerynowi Kosiorkowi za zorganizowanie profesjonalnego transportu dla jej dzieci. W poruszających słowach opowiedziała również o codziennych zmaganiach swoich dzieci z otaczającą rzeczywistością. Następnie wystąpił zespół „All 4 Him” z musicalem, pt „Zapytaj tych, co Go znają”. Musical wprowadził uczestników koncertu w chwile refleksji i zadumy zwieńczone gorącymi brawami za wspaniały występ.

REKLAMA

Podczas koncertu nie była prowadzona zbiórka pieniędzy, rozdawane były jedynie ulotki z kontem fundacji w celu indywidualnych wpłat.

Fundacja “Dzielna Matka” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rehabilitację i leczenie swoich podopiecznych: 8 letniego Ignacego Grzybowskiego i 6 letniego Maurycego Grzybowskiego. Tylko profesjonalna rehabilitacja i odpowiedni sprzęt mogą wspomóc ich prawidłowy rozwój. Potrzeb jest wiele, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja “Dzielna Matka” Nr konta: 36 1020 1013 0000 0102 0236 0667 Z dopiskiem: “darowizna na leczenie i rehabilitację Ignacego i Maurycego

(źródło: UG Jabłonna, foto: UG Jabłonna)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Otwarte serca dla Ignacego i Maurycego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *