ReklamaNa sygnaleNajważniejszeWiadomości

Oszukiwała ludzi na portalu aukcyjnym. Mieszkanka powiatu legionowskiego okradła 19 osób

Reklama

8 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniej mieszkance powiatu legionowskiego, która w ubiegłym roku dokonała 19 oszustw internetowych. Kobieta wystawiała na jednym z portali aukcyjnych baseny ogrodowe, ludzie kupowali, płacili i … nigdy nie otrzymywali zakupionego towaru. Kobieta oszukała w sumie 19 osób na łączną kwotę ponad 18 tys. zł.

Reklama

Jak informuje rzeczniczka prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska, śledczy z legionowskiej komendy od kilku miesięcy prowadzili sprawę dotyczącą oszustw internetowych. Nieznany sprawca w 2019 roku oferował na portalu aukcyjnym baseny ogrodowe. Kiedy pokrzywdzeni wpłacili pieniądze kontakt ze sprzedającym urywał się. W ten sposób oszukanych zostało 19 osób na kwotę ponad 18 000 zł.

Funkcjonariusze ustalili podejrzaną. Okazała się nią 38-letnia mieszkanka powiatu legionowskiego. Dowody, jakimi dysponowali mundurowi, pozwoliły postawić kobiecie 19 zarzutów oszustwa. Teraz sąd zdecyduje o jej dalszym losie. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close