Reklama

CiekawostkiDobrze Wiedzieć!Po godzinach

Jak oświadczyny, to tylko w Paryżu! Zobacz, gdzie zabrać ukochaną!

Reklama

Oświadczyny, to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Dlatego chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy. Sprawmy więc, aby nasza przyszła narzeczona zapamiętała ten dzień do końca życia. Postawmy na kreatywność i oryginalność. Jednym z najlepszych sposobów na oświadczyny jest spędzenie wyjątkowego weekendu w Paryżu! Warto zaznaczyć, że stolica Francji jest jednym z najbardziej romantycznych miast. Sprawdź, jak zaplanować wyjazd i gdzie zabrać ukochaną!

Reklama

Oświadczyny na Wieży Eiffla

Jeśli zdecydujemy się na oświadczyny w malowniczym Paryżu, to warto zadbać o kilka ważnych spraw. Przede wszystkim zastanówmy się, gdzie chcemy zadać ukochanej to ważne pytanie. Możliwości jest bardzo dużo! Podróż po Paryżu możemy rozpocząć od godzinnego rejsu po Sekwanie. Po drodze będzie możliwość zobaczenie kilku ważnych obiektów znajdujących się w Paryżu, między innymi Mostu Aleksandra III. Później ukochaną możemy zabrać do Ogrodów Luksemburskich. To jedno z najbardziej popularnych miejsc relaksu Paryżan. Nie ma co się dziwić, to piękne miejsce otoczone niesamowitą zielenią. Naszą wyprawę możemy zakończyć pod jednym z najpopularniejszych i znanych obiektów na świecie, czyli Wieżą Eiffla, gdzie możemy się oświadczyć.

Do tych miejsc zabierz ukochaną

Kolejnego dnia warto zwiedzić inne atrakcje i zabytki Paryża. Niesamowite wrażenie na turystach robi Katedra Notre Dame, która jest najsłynniejszym zbytkiem Francji. Zaznaczyć należy, że obiekt powstawał blisko dwieście lat. W katedrze znajdują się największe w kraju, cudowne organy. Ukochaną można zabrać również do Bazyliki Sacre Coeur, która znajduje się w dzielnicy Montmartre. Jest to nie tylko przepiękny obiekt historyczny i sakralny. To najwyższej położony punkt Paryża. Gwarantujemy niesamowite widoki na panoramę miasta. Z drugą połówką można pojechać też do największego muzeum na świecie – Luwru. Przepiękny budynek zachwyca turystów z całego świata. Budowlą, którą zdecydowanie trzeba zobaczyć jest również Łuk Triumfalny. Zaznaczmy, że budowę obiektu zlecił sam Napoleon w 1809 roku. Podkreślić można także fakt, że pod Łukiem Triumfalnym kończy się największy wyścig kolarski Tour-de-France.

Nie trać czasu na komunikację miejską

Jeśli wystarczy czasu, to warto zabrać ukochaną na plac du Tetre, gdzie lokalni artyści wykonują dla turystów portrety. Byłaby to z pewnością wyjątkowa pamiątka z wyjazdu.

W Paryżu jest mnóstwo atrakcji i obiektów, które trzeba zobaczyć. Warto posiadać ze sobą mapę miasta z zaznaczonymi najważniejszymi zabytkami. Pamiętajmy również, że musimy mieć zaplanowany dojazd z i na lotnisko. Warto tutaj zaoszczędzić na czasie, nie korzystać z komunikacji miejskiej, a postawić na profesjonalną firmę transportową, która bez żadnych problemów zawiezie nas, na przykład do hotelu i nie tylko. Jeśli będziemy wracać z powrotem do naszego kraju, to nie będzie problemu również z dostaniem się na lotnisko. Skorzystanie z usług firmy transportowej gwarantuje, na przykład komfortowy dojazd z Paryża do Beauvais. Warto postawić na sprawdzone przedsiębiorstwo. Jedną z takich firm jest właśnie Transferparis, firma, która w swojej ofercie ma także i nocne zwiedzanie stolicy Francji.

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close