Reklama

Artykuł SponsorowanyDobrze Wiedzieć!

Osłony zewnętrzne na okna – które sprawdzą się najlepiej?

Reklama

Produkty zewnętrzne na okna muszą być funkcjonalne i trwałe. Jest to przecież niemała inwestycja, którą chcemy zrobić raz, a dobrze – by móc cieszyć się z ochrony, jaką dają żaluzje fasadowe, rolety typu SCREEN czy rolety zewnętrzne. Decydując się na wyposażenie naszego domu w osłony zewnętrzne na okna, powinniśmy wziąć pod uwagę to, jakie mamy potrzeby oraz jakie rodzaje przeszkleń posiadamy.

Reklama

Każdy z tych produktów prezentuje swoje własne zalety, o których będzie mowa w tym artykule. Podjęcie decyzji o wyborze odpowiednich osłon nie musi być przecież trudne – zwłaszcza, gdy korzystamy z oferty sprawdzonych sklepów, takich jak WAKO rolety żaluzje.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrze stanowią świetną ochronę dla naszych pomieszczeń przed światłem słonecznym, wysoką temperaturą oraz nadmiernym hałasem. Ich dużą zaletą jest również fakt, że stanowią dobrą ochronę przed atakami wandalizmu i próbami włamania się do domu. Są to trwałe osłony, które łatwo dopasujemy do elewacji naszego budynku – dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej. Rolety zewnętrzne wykonane są z aluminium, a ich główną część stanowi pancerz wypełniony pianką. Dzięki temu, rolety te posiadają tak dobre właściwości termoizolujące. Produkty tego typu montuje się we wnęce okiennej, bezpośrednio na elewacji bądź podtynkowo. Dużą zaletą tych rolet jest również fakt, że posiadają kilka trybów sterowania. Możemy sterować roletami ręcznie (za pomocą sznura albo taśmy) lub zdecydować się na napęd elektryczny, obsługiwany zwykłym przyciskiem, pilotem czy nawet smartfonem. Rolety zewnętrzne zapewniają nam zatem maksimum ochrony i wygody.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe z kolei odznaczają się tym, że zbudowane są z lameli. To zapewnia nam możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego do pomieszczeń światła, jednocześnie nie ograniczając dobrej widoczności tego, co znajduje się za oknem. Co również jest ważne, to fakt, iż żaluzje fasadowe mogą okazać się lepszym rozwiązaniem od podobnych żaluzji wewnętrznych, gdyż zatrzymują one promienie słoneczne jeszcze przed szybą, stanowiąc skuteczniejszą ochronę przed słońcem i wysokimi temperaturami. Lekka aluminiowa konstrukcja dodaje także walorów estetycznych budynkowi. Lamele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, by łatwo można było je dopasować do naszej elewacji. Żaluzjami możemy sterować ręcznie lub zdecydować się na napęd elektryczny, który zapewnia możliwość dowolnego sterowania z automatyką pogodową włącznie. Piękne żaluzje fasadowe dodają budynkowi klasy i stanowią świetną ochronę na nasze okna.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Rolety SCREEN

Rolety typu SCREEN to rozwiązanie, która zdobywa coraz więcej nowych zwolenników. Rolety te świetnie sprawdzają się w przypadku większych przeszkleń, a ich budowa zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem, co pozwala na utrzymanie optymalnych temperatur w domu. Tkaniny, z których wykonano rolety, są trudnopalne oraz antyalergiczne. Rolety te są również wyjątkowo odporne na trudne warunki pogodowe, takie jak silny wiatr (dochodzący nawet do 145km/h), a to dzięki specjalnemu zamkowi, który łączy tkaninę na całej długości z prowadnicami. Dzięki temu, rolety SCREEN stanowią też świetną ochronę przed owadami czy innymi zanieczyszczeniami, pełniąc z powodzeniem funkcję moskitiery. W WAKO rolety żaluzje znajdziesz rolety posiadające kilka stopni przezierności (czyli inaczej otwarcia) oraz z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej tkanin, z łatwością wybierzesz produkt idealny dla swojego domu. Wszystko z miłości do wystroju!

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Skorzystaj z promocji w WAKO rolety żaluzje. Uzyskaj rabat na 5%. Produkty od WAKO rolety żaluzje znajdziesz w sklepie online. Skontaktuj się ze sklepem pod numerem telefonu 601625817.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close