Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Olszewnica Nowa: Zderzenie dwóch samochodów. 6 osób rannych

Reklama

W środę (27.07) około godz. 15:30 na ul. Nowodworskiej w miejscowości Olszewnica Nowa (gmina Wieliszew) doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia 6 osób zostało rannych. Dwie z nich przetransportowano do szpitali śmigłowcem.

Reklama

Jak relacjonuje naszej redakcji podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo do wypadku doprowadziła najprawdopodobniej nadmierna prędkość jednego z aut – takie są wstępne ustalenia policjantów. – Do wypadku doszło na wysokości numeru 106 ul. Nowodworskiej, na łuku drogi, gdzie kierujący renault 21-letni Ukrainiec stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas ruchu. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem, kierowanym przez 37-letniego Polaka. Następnie renault z całej siły uderzył w przydrożne drzewo – informuje podkom. Kuligowska.

W wyniku zderzenia 6 osób zostało rannych. Wśród nich 29-letnia Polka podróżująca oplem oraz 5 osób z renault – najprawdopodobniej Ukraińców. Wszystkie te osoby zostały odtransportowane do szpitali w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim oraz Płocku. W przypadku dwóch najciężej rannych osób skorzystano z pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Postępowanie wyjaśniające w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Wieliszewie. Na razie wiadomo na pewno tylko to, że kierowca opla, 37-letni Polak był trzeźwy. Od kierującego renault Ukraińca pobrano natomiast krew. Jego stan nie pozwalał na użycie alkomatu.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close