Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Okradziono sklep. Apel o pomoc w ujęciu złodzieja

Reklama

Na początku listopada mieszkańcy Dąbrowy Chotomowskiej (gm. Jabłonna) zostali zaalarmowani kradzieżą w jednym ze sklepów położonych przy ulicy Kordeckiego. Według informacji przekazanych przez policję, zdarzenie to miało charakter włamania, a szkody miały wynieść ok. 1000 złotych. Jak się jednak później okazało całe zajście wyglądało zupełnie inaczej.

Reklama

Do Redakcji Legio24 wpłynęła informacja, że podane w artykule informacje nie są zgodne z rzeczywistością. Według rozmówczyni na dowód tego istnieje nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowano całe zdarzenie. Konfrontując informacje od czytelniczki i dane uzyskane od policji, udało nam się ustalić, że rzeczywiście… włamania nie było. Wydaje się, że ze względu na dobro śledztwa policja nie ujawniła wówczas innych okoliczności zdarzenia.

Wszedł i wyniósł kasę

Zdarzenie miało miejsce w Dąbrowie Chotomowskiej przy ulicy Kordeckiego w dniu 6.11.2014 roku około godz. 5:35. Do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna i wykorzystując nieobecność pracownika, który w tym czasie znajdował się na zapleczu, dokonał kradzieży szuflady kasowej z pieniędzmi – tłumaczy oficer prasowy KPP Legionowo, asp. Emilia Kuligowska.

3 200 strat

Złodziej wychodząc ze sklepu uszkodził znajdujący się na ladzie sklepowej sprzęt elektroniczny. Łączna suma strat to około 3200 zł. Postępowanie przygotowawcze  z art. 278kk prowadzi Komisariat Policji w Jabłonnie pod nadzorem miejscowej prokuratury. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy i odzyskania skradzionego mienia.

Czy są świadkowie?

Policja prosi o pomoc w ujęciu złodzieja. Sklep znajduje się tuż przy głównej ulicy Dąbrowy Chotomowskiej. Być może ktoś widział złodzieja. – Apelujemy do świadków zdarzenia o zgłaszanie się do nas osobiste lub kontakt telefoniczny pod nr 997, 22 6048213 lub 245 – mówi asp. Kuligowska.

Fot. IW/Legio24.pl
Fot. IW/Legio24.pl

/iw/

Zobacz także:

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close