Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionu

Okradł kolegę

Reklama

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali 52-letniego Waldemara G., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o kradzież telefonu komórkowego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
fot. KPP Nowy Dwór Maz.

We wtorek (02.04) przed południem na Posterunek w Pomiechówku zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że został mu skradziony telefon komórkowy. Wszystko miało wydarzyć się 3 dni wcześniej przed sklepem, gdzie prawdopodobnie znajomy pokrzywdzonego wykorzystał jego nieuwagę i wyciągnął telefon z torby.

Policjanci z miejscowego Posterunku natychmiast przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy. Pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali 52-letniego podejrzanego. Mężczyzna zdumiony był wizytą mundurowych, twierdził, że nie ma nic wspólnego z kradzieżą telefonu. Podczas przeszukania okazało się, że skradziony przedmiot był ukryty w pomieszczeniu gospodarczym.

52-letni Waldemar G., został zatrzymany i trafił do celi. W trakcie rozmowy z policjantami podejrzany przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał karze.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close