Okradł kierowcę teraz posiedzi

foto: KPP Nowy Dwór Maz.

Policjanci z posterunku w Pomiechówku zatrzymali 40-letniego Jacka K., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o kradzież saszetki. Łupem mężczyzny stały się pieniądze w kwocie około 800 zł. oraz dokumenty. 40-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Wszystko wydarzyło się w ubiegła środę po południu na terenie gm. Pomiechówek. 40-latka zabrał do samochodu, na tzw. „okazję” jego znajomy. Obaj chcieli jechać do Nowego Dworu Mazowieckiego. W pewnym momencie Jacek K. zaczął się nerwowo zachowywać i chciał wysiąść z pojazdu. Właściciel zatrzymał się a pasażer wysiadł.

foto: KPP Nowy Dwór Maz.

Kiedy kierowca dojechał do celu, chciał zabrać saszetkę z dokumentami i pieniędzmi, którą zawsze stawiał między siedzeniami. Ku jego zdziwieniu saszetka zniknęła. O całej sprawie został zawiadomiony dyżurny nowodworskiej komendy.

Do wyjaśnienia całej sprawy przystąpili mundurowi z Pomiechówka. Już po godzinie zatrzymali podejrzanego Jacka K., który nie zdążył jeszcze wydać skradzionych pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 40-latek usłyszał zarzut kradzieży, a w rozmowie z policjantami przyznał się do kradzieży. Sprawa trafiła do prokuratora, a o losie mężczyzny zdecyduje sąd.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Okradł kierowcę teraz posiedzi"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *