Odlecieli z nami, nie z narkotykami

Zakończyła się 1 legionowska edycja konkursu „Odleć z nami, nie z narkotykami”. Uczniowie legionowskich szkół przez 2 tygodnie tworzyli swoje prace, które następnie wysyłali do Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.

Konkurs polegał na zaprezentowaniu siebie i swojej pasji, jako alternatywy dla narkotyków. Uczniowie przedstawiali swoje hobby w dowolnej, atrakcyjnej, oryginalnej formie w postaci filmu, zdjęcia, rysunku, eseju lub w innej formie artystycznej. Nadesłano 12 prac, z których Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych wraz z pracownikami wyłonili 4 laureatów. Zwyciężyła praca Aleksandry Matuszewskiej z Zespołu Szkół pt. „Aktorstwo jest kontrolowaną schizofrenią. Gra się przecież zawsze kogoś innego, pozostając sobą!”. W eseju autorka opisała swoje zamiłowanie do aktorstwa i teatru, które to pasje mają szanse odciągnąć młodzież od problematycznych lub ryzykownych zachowań. Laureaci w nagrodę dostali karty podarunkowe do salonów Empik. Ze względu na duże zaangażowanie i kreatywność pozostałym konkursowiczom również wręczono karty podarunkowe o niższych nominałach jako nagrody pocieszenia.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach organizowanych przez Urząd Miasta, a uczniów zapraszamy do udziału w konkursie „Odleć z nami, nie z narkotykami” za rok!

/UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Odlecieli z nami, nie z narkotykami"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *