Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Od wtorku osobówki przejadą mostem w Wierzbicy. Na razie ruch wahadłowy

Reklama

We wtorek (26.11) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przywróci częściowo ruch na remontowanym moście w miejscowości Wierzbica (gmina Serock). W związku z tym, że prace trwać będą nadal, ruch będzie wahadłowy, a mostem przejadą tylko samochody osobowe.

Reklama

W piątek (22.11) planowane jest zakończenie prac prowadzonych pod podniesionym przęsłem mostu. W sobotę przęsło ma zostać opuszczone do poziomu powierzchni jezdni. W dniach 24 – 25 listopada będzie rozbierana konstrukcja, na której obecnie wisi podniesione przęsło przeprawy mostowej.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, we wtorek – w godzinach porannych – na most będą mogły wjechać pierwsze samochody. Częściowe przywrócenie ruchu będzie dotyczyło wyłącznie samochodów osobowych, a sam ruch prowadzony będzie systemem wahadłowym. Ciężarówki nadal będą kierowane na objazd przez Pułtusk.

Całkowite zakończenie wszelkich prac planowane jest na 23 grudnia. Do tego dnia na wyremontowanym moście ma zostać przywrócony normalny ruch pojazdów.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close