Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionuNa sygnale

Nowy Dwór Maz.: Trwają poszukiwania sprawców krwawej bójki

Reklama

Policja poszukuje sprawców bójki, do której doszło w sobotę (15.02) w Modlinie Starym na ulicy Kołłątaja. W wyniku zdarzenia trzech mężczyzn odniosło poważne obrażenia. Napastnicy byli prawdopodobnie uzbrojeni w noże lub maczety.

Reklama

fot. policja.plfot. policja.pl

W sobotni wieczór nowodworscy policjanci zostali wezwani do bójki, do której doszło w Modlinie Starym na ulicy Kołłątaja. Jak ustalili funkcjonariusze, trzech mężczyzn (w wieku 35, 38 i 60 lat) zostało poranionych, najprawdopodobniej przy użyciu maczety. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim. Ich obrażenia są poważne, ale niezagrażające życiu.

Obecnie trwają czynności dochodzeniowo-śledcze mające na celu ustalenie sprawców  – informuje Szymon Koźniewski, rzecznik prasowy KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, w rozmowie z Portalem Legio24.pl.

Niestety w ostatnim czasie jest to kolejne tego typu zdarzenie w Nowym Dworze Maz.. Kilka tygodni temu, w nocy z 21 na 22 grudnia  w Modlinie Twierdzy 38-letni Marcin W. śmiertelnie ugodził nożem 31-letniego mężczyznę. Więcej na ten temat pisaliśmy w tej wiadomości.

/wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close