Nowy Dwór Maz.: Obejrzyj “Powstanie Warszawskie” z NOKiem

Nowodworski Ośrodek Kultury organizuje wyjazd do warszawskiego kina Palladium. Zainteresowani będą mogli obejrzeć film o Powstaniu Warszawskim, stworzony na podstawie archiwalnych materiałów filmowych z czasów II wojny światowej.

fot.: materiały promocyjnefot.: materiały promocyjne

“Powstanie Warszawskie” to film w całości powstały z archiwalnych nagrań, które cyfrowo wyczyszczono i pokolorowano, a następnie udźwiękowiono. Dzięki pomocy specjalistów, na podstawie analizy materiałów, stworzono fabułę i dograno dialogi. Obrazy są w stu procentach oryginalne, na ekranie zobaczymy prawdziwych ludzi, powstańców i ich niczym nie sfałszowaną codzienność. Wyjątkowości tej produkcji nadaje fakt, że wszystko co zobaczymy w filmie naprawdę miało miejsce – wybuchy, rany, ruiny nie są efektem pracy specjalistów od efektów specjalnych.

Ci, którzy obejrzeli film, wychodzą z kina wzruszeni i pod ogromnym wrażeniem. Z pewnością jest to pozycja, którą należy obejrzeć. Zwłaszcza z punktu widzenia wartości historycznej.

Nowodworski Ośrodek Kutury postanowił zorganizować wyjazd do kina i wspólne obejrzenie “Powstania Warszawskiego”. Wyjazd zaplanowano na 14 czerwca na godzinę 15:30. Koszt wycieczki obejmujący cenę biletu do kina i transportu wynosi 40 zł. Aby skorzystać z tej okazji należy zgłosić się do 12 czerwca do kasy NOKu.

/db/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nowy Dwór Maz.: Obejrzyj “Powstanie Warszawskie” z NOKiem"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *