Reklama

Na sygnale

Nowodworski: Przedświąteczny weekend na drogach

Reklama

W weekend (22,23.12) nowodworscy policjanci byli wzywani do 6 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali 1 wypadek, 5 kolizji oraz ujawnili 4 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się 19-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu płońskiego, który w organizmie miał ponad 2, 5 promila alkoholu. 19-latek jechał osobowym Fordem. Oprócz tego mężczyzna podczas kontroli znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kosewko, gm. Pomiechówek gdzie prawdopodobnie na leżącego na jezdni 58-letniego mężczyznę najechał kierujący osobowym Fordem. Niestety 58-latek poniósł śmierć na miejscu.

Reklama
fot. KPP Nowy Dwór Maz.

22 grudnia br. przed godziną 18.00 policjanci z nowodworskiej drogówki zostali wezwani do zdarzenia drogowego w miejscowości Kosewko, gm. Pomiechówek. Na miejscu mundurowi ustalili, że na leżącego 58-letniego mężczyznę najechał kierujący osobowym Fordem. Prawdopodobnie w wyniku zdarzenia 58-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy. Aktualnie nowodworscy policjanci prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

23 grudnia br. przed godziną 15.00 w Nasielsku policjanci zatrzymali do kontroli kierującego osobowym Fordem. Od 19-letniego mężczyzny wyczuli silną woń alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że ma w organizmie ponad 2, 5 promila alkoholu. Poza tym 19-latek zaczął się szarpać i uderzać funkcjonariuszy podczas czynności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Teraz oprócz jazdy po pijanemu odpowie jeszcze za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close