Reklama

LegionowskiWiadomości

Nowe lampy oświetlą serockie ulice

Reklama

Ulice Sadowa, Oleńki i Radziwiłła wkrótce zyskają uliczne oświetlenie. Urząd Gminy rozpoczął już procedurę mającą na celu wyłonienie wykonawcy tych inwestycji. Dodatkowo w nowe latarnie wyposażone zostaną słupy przy ul. Rynek, św. Wojciecha, Farnej i Poniatowskiego.

Reklama

Gmina Serock w dalszym ciągu inwestuje w oświetlenie uliczne. Ostatnio rozpisano kilka nowych przetargów, dzięki którym nowe latarnie pojawią się na ulicach Sadowej, Oleńki i Radziwiłła. Zostaną tam zamontowane metalowe słupy i lampy świecące w energooszczędnej technologii LED. Każda z tych lamp będzie posiadała moc 51W. W sumie na tych ulicach rozbłysną 42 nowe latarnie.

Dodatkowo samorządowcy wymienią oświetlenie na ulicach Rynek, św. Wojciecha, Farnej oraz Poniatowskiego. Tutaj na starych słupach zamontowane zostaną nowe wysięgniki i oprawy. Pojawią się także dwa projektory kierunkowe o mocy 70W działające w technologii metalohalogenkowej.

Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się prace przy tych inwestycjach. Wszystko zależy od rozstrzygnięcia trwających przetargów. Najprawdopodobniej będzie to wiosną tego roku. Wyłoniony w postępowaniu wykonawca będzie miał 2 miesiące na realizację inwestycji.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Jak to dobrze kiedy to czlowiek posiada dobre geny ktore pozwolily dozyc tej informacji.Ale o dobrej nawierzchni ul. Sadowej to chyba moj wnuczek bedzie pisal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close