Nowe hotele posiadające sale konferencyjne w Warszawie

Na konferencyjnej mapie Warszawy pojawiły się dwa nowe hotele, które mają gościom biznesowym wiele do zaoferowania: Arche Hotel Krakowska oraz pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa.

Warszawa to – bez dwóch zdań – biznesowa stolica Polski. To tutaj odbywają się najważniejsze eventy biznesowe, organizowane dla uczestników z całego świata. Stoi za tym oczywiście rozbudowana infrastruktura obiektów konferencyjnych, która wciąż się rozwija. Powstały tu niedawno dwa nowe hotele konferencyjne posiadające przestrzeń biznesową idealną do organizacji eventów takich jak konferencje. Jeden z nich, Arche Hotel Krakowska, znajduje się na Moktowie, zaś drugi, Hotel Warszawa – w Śródmieściu. Przyjrzyjmy się ich ofercie. Oferty innych obiektów konferencyjnych z całej Polski znajdują się tu – http://www.salekonferencyjne.pl/

Arche Hotel Krakowska

Arche Hotel Krakowska zlokalizowany jest w biznesowej dzielnicy Warszawy – na Mokotowie, zaledwie 4 km od portu lotniczego. Ten nowoczesny, inspirowany ciekawym stylem art deco hotel może przyjąć 700 gości. Powierzchnia konferencyjna Arche Hotelu Krakowska wynosi 1700 mkw – składa się na nią aż 15 sal konferencyjnych. Wszystkie sale znajdują się na I piętrze hotelu. Największa z nich stwarza warunki do organizacji konferencji dla ponad 700 osób.

Hotel umożliwia organizację eventów biznesowych z prawdziwym rozmachem, także z wykorzystaniem najnowszej klasy sprzętu audio-wizualnego. Zaplecze noclegowe jest imponujące – 700 miejsc noclegowych w wygodnych i nowocześnie urządzonych pokojach jedno- i dwuosobowych, a także w apartamentach.

Hotel Warszawa

Hotel Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel usytuowany przy Placu Powstańców Warszawy. Hotel działa w ikonicznym budynku, w którym siedzibę miało niegdyś Towarzystwo Ubezpieczeniowe Prudential. Budynek ten, mimo że gruntownie przebudowany, odzyskał swój modernistyczny charakter. W hotelu znajduje się m.in. przestrzeń konferencyjna – 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 mkw. Hotel posiada nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawdzają się podczas eventów biznesowych.

Hotel Warszawa posiada 146 pokoi – dostępnych w 6 kategoriach: od standardowego pokoju dwuosobowego o powierzchni 35 mkw do apartamentu prezydenckiego o powierzchni 160 mkw. Wnętrza urządzone są niezwykle stylowo i zapewniają komfort podczas pobytu. Do dyspozycji gości pozostaje także strefa wellness z gabinetami spa i basenem, a o podniebienia gości dbają najlepsi szefowie kuchni m.in. w Restauracji Warszawskiej.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nowe hotele posiadające sale konferencyjne w Warszawie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *