Nowe fakty ws. niedzielnego wypadku na DK61

fot. KPP Pułtuskfot. KPP Pułtusk

30 grudnia około godz. 13.00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Klusek gm. Pokrzywnica doszło do wypadku drogowego. Na miejscu śmierć poniósł 30 letni mężczyzna.

fot. KPP Pułtusk

fot. KPP Pułtusk

Wczoraj (30.12.) około godz. 13.00 na trasie Pułtusk –Warszawa w rejonie miejscowości Klusek doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Kierujący samochodem Seat Ibiza z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżający samochód marki Daewoo Lanos. W wyniku impetu zderzenia pojazdów jadąca za Lanosem Skoda Octavia otarła się o biorące udział w wypadku samochody i wpadła do przydrożnego rowu.

Kierujący Skodą nie doznał żadnych obrażeń. 30 letni kierowca Seata poniósł śmierć na miejscu. Pasażerka tego pojazdu z zagrożeniem ciąży została przetransportowana śmigłowcem do warszawskiego szpitala, gdzie obecnie znajduje się w stanie śpiączki. Natomiast jej niespełna roczny syn nie doznał żadnych obrażeń.

[easyrotator]erc_92_1356953050[/easyrotator]

Kierowca Lanosa z urazem kończyn dolnych oraz klatki piersiowej został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala w Warszawie. Pasażerowie tego pojazdu czyli żona kierującego oraz roczna córka również trafiły do szpitala. 31 letnia kobieta została poddana operacji , natomiast życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przyczynę oraz okoliczności zdarzenia bada pułtuska policja.

W akcji brały udział trzy zastępy z JRG Pułtusk (9 strażaków), dwa zastępy z JRG Legionowo (8 strażaków), zastęp z OSP Pokrzywnica (6 strażaków), zastęp z OSP Serock (6 strażaków) oraz zastęp z WSP Zegrze (3 strażaków) oraz 2 śmigłowce i 4 karetki pogotowia ratunkowego.

/st sierż Alicja Bobińska –  KPP Pułtusk, PSP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nowe fakty ws. niedzielnego wypadku na DK61"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *