Reklama

Artykuł Sponsorowany

Nowa wypożyczalnia samochodów szuka współpracowników w całej Polsce

Reklama

Bez inwestycji, bez biura, bez sztywnych godzin pracy, za to z samodzielnym ustalaniem poziomu zaangażowania i zarobków. Nowy polski startup rośnie w siłę i poszukuje współpracowników na terenie całej Polski. Na czym polega praca Opiekuna BEEP?

Reklama

Lista ogłoszeń na stronie nowej internetowej wypożyczalni samochodów BEEP.rent jest bardzo długa. Liczy ponad 50 pozycji, a pod każdą z nich kryją się oferty dla mieszkańców z różnych zakątków Polski – można aplikować niemal wszędzie: od Jeleniej Góry, przez Łódź, Białystok, Rzeszów, Poznań, Zieloną Górę po Gdańsk czy Gdynię. Skąd nagły wysyp ogłoszeń? Jakie obowiązki i zarobki czekają na chętnych w ramach nowej pracy dorywczej?

Jak działa nowa ogólnopolska wypożyczalnia samochodów?

BEEP Rent to innowacyjny system umożliwiający proste wypożyczanie aut każdemu. Młody startup pisze o sobie, że jest pierwszą polską wypożyczalnią samochodów bez własnej floty. Jak to możliwe? Platforma BEEP.rent kojarzy właścicieli aut, którzy akurat z nich nie korzystają z tymi, którzy potrzebują wynająć auto.

Cały system opiera się na trzech filarach:

  • Właścicielach samochodów, którzy chcą zarabiać na ich wynajmie. Mogą to być osoby prywatne, które po prostu nie korzystają na co dzień ze swoich aut, firmy z branży motoryzacyjnej, które dysponują więcej niż jednym pojazdem na wynajem oraz inwestorzy, którzy chcą po prostu potraktować wynajem samochodów jako źródło pasywnego przychodu.
  • Klientach, którzy szukają auta na wynajem. Wypożyczalnia samochodów BEEP.rent jest dostępna w zasadzie dla każdego, dzięki banalnie prostym zasadom, minimum formalności i zróżnicowanych cenach (najtańsze auta są dostępne już od 49 zł za dobę).
  • Opiekunach BEEP, czyli osobach, które zajmują się wydawaniem i odbieraniem aut na swoich parkingach. Dzięki nim, wypożyczalnia samochodów BEEP Rent może mieć zasięg ogólnopolski, Klienci mogą podróżować w jedną stronę a właściciele zarabiać więcej. Obecnie w Polsce jest już około 20 Punktów BEEP, jednak plany startupu przewidują ich znacznie więcej.

Masz parking? Zarabiasz

Praca w charakterze Opiekuna BEEP jest raczej sposobem na dodatkowy zarobek, nie pełen etat. To idealne rozwiązanie dla studentów, osób pracujących zdalnie z domu i wszystkich właścicieli parkingów. Bo to parking właśnie jest kluczowy, by zarabiać w nowym polskim startupie.

Żeby parking mógł być potraktowany jako punkt wydawania aut, musi mieć co najmniej 2 miejsca postojowe pod konkretnym adresem: może to być parking własny pod domem, pod sklepem, pod firmą, ale także parking ogólnodostępny osiedlowy.

Oprócz parkingu, wymagań ze strony wypożyczalni samochodów jest niewiele: wystarczy już tylko prawo jazdy i dyspozycyjność min. 40 godzin w tygodniu, co nie jest problemem dla osób, które i tak spędzają ten czas w domu lub w pracy.

Obowiązki Opiekuna w wypożyczalni samochodów

Zadania, które wykonuje Opiekun BEEP są proste i powtarzalne. Obsługa klienta – wydanie lub odbiór auta, zajmuje około 10 minut. Za każdą taką akcję współpracownik BEEP zarabia stałą kwotę. Oprócz tego, Opiekun może zarabiać także na akcjach dodatkowych: podstawieniu samochodu na wskazany adres, zawiezienie go na myjnię lub do warsztatu.

Kwestie związane z rozliczaniem klienta i oceną stanu auta ułatwia aplikacja stworzona przez BEEP Rent – krok po kroku przypomina o każdym obowiązku Opiekuna.

Wypożyczalnia samochodów BEEP Rent – ile można zarobić?

Miesięczne zarobki Opiekuna BEEP zależą tylko i wyłącznie od zaangażowania Opiekuna. Wzrastają wraz z liczbą obsłużonych klientów, podjętych dodatkowych akcji, dyspozycyjności i przedsiębiorczości (Opiekunowie mogą liczyć na prowizję od każdego najmu, do którego przekonają kolejnych klientów). W ogłoszeniach BEEP Rent można przeczytać, że dodatkowa praca w charakterze Opiekuna może przynosić od 500 do 2000 zł miesięcznie (dane z 2021 r.).

Jak zostać Opiekunem?

Jeśli szukasz dodatkowego, comiesięcznego zastrzyku gotówki, odpowiedz na ogłoszenia na stronie BEEP.rent. Wypożyczalnia samochodów skontaktuje się z Tobą i zaprosi na krótkie szkolenie online oraz do podpisania umowy.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button