Nowa stajnia w Budach Pobyłkowskich. Idealne miejsce dla miłośników jazdy konnej

Zdjęcie ilustracyjne, Fot. pixabay.com

W bliskim sąsiedztwie Warszawy, w Budach Pobyłkowskich (gmina Pokrzywnica, Powiat Pułtuski), powstaje jeden z najnowocześniejszych obiektów dla miłośników jazdy konnej. W obiekcie znajdą się dwie komfortowo wyposażone stajnie, duża kryta ujeżdżalnia z kompletem przeszkód, tor trailowy dla koni, domki gościnne o wysokim standardzie, mini spa, gospoda z daniami kuchni regionalnej i co najważniejsze wykwalifikowani trenerzy. A to wszystko w otoczeniu pięknej mazowieckiej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku.

Obecnie obiekt jest na finalnym etapie budowy, trwają wykończenia wnętrz. Otwarcie stajni przewidziane jest na przełomie maja i czerwca. Z całą pewnością będzie to ważne miejsce na mapie jeździeckiej Mazowsza i upowszechniania tej dyscypliny sportu wśród dzieci, młodzieży oraz osób starszych, które lubią kontakt z naturą i zwierzętami. W obiekcie przewiduje się organizację kursów, profesjonalnych szkoleń jeździeckich, a także imprez integracyjnych.

Właściciele stajni to pasjonaci koni. Całe przedsięwzięcie jest tak zaprojektowane, by w jak największym stopniu otoczyć troską te piękne zwierzęta. Gospodarze chętnie podzielą się swą wiedzą z gośćmi stajni, którzy już niebawem będą mogli zawitać w jej gościnne progi.

Zachęcamy do śledzenia postępów w realizacji inwestycji. Więcej informacji na ten temat możecie Państwo uzyskać na Fanpage’ach Stajni Ojcowizna, które funkcjonują już na portalu społecznościowym Facebook oraz w serwisie Instagram. Link do profilu facebook’owego – https://www.facebook.com/stajniaojcowizna/


Zdjęcia: Magda Senderowska

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nowa stajnia w Budach Pobyłkowskich. Idealne miejsce dla miłośników jazdy konnej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *