Reklama

KomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Nowa oferta KM. Po Mazowszu przez 3 dni za 67 zł

Reklama

Koleje Mazowieckie (KM) wprowadzają nową ofertę na wakacje – Bilet Turysty. Za 67 zł można zwiedzać Mazowsze jeżdżąc pociągami spółki bez ograniczeń przez 3 dowolnie wybrane dni w ciągu 10 kolejno po sobie następujących dni kalendarzowych.

Reklama

Bilet Turysty pozwala swobodnie zwiedzać Mazowsze. Można, np. pojechać do Sierpca, zostać tam 2 dni i kontynuować podróż na tym samym bilecie, np. do Siedlec. W dzień, który podróżny zdecyduje się wykorzystać bilet może odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów w dowolnym kierunku.

Bilet Turysty wyróżnia się przede wszystkim ze względu na swoją elastyczność. To podróżny decyduje kiedy i na jakiej linii będzie podróżował, a ma na to 3 dni.  Jak podkreślają przedstawiciele KM żaden z przewoźników kolejowych w Polsce nie ma takiej oferty.

Bilet Turysty kosztuje 67 złotych i można go kupić już na 7 dni przed planowaną podróżą w każdej kasie biletowej KM oraz w biletomatach KM. Oferta obowiązuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia. Szczegółowe warunki korzystania z oferty znajdują się na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center (022) 364 44 44.

Ważne!

W kasach i biletomatach bilet można nabyć od 24 czerwca 2015 r. Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami KM, z wyjątkiem pociągu „Słoneczny”, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica.

/red, KM/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close