Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Nieporęt: Znęcał się nad rodziną. Może trafić za kratki nawet na 5 lat

Reklama

Policjanci z Nieporętu zatrzymali 41-letniego Tomasza B. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad rodziną. 41-latkowi przedstawiono już zarzut. Objęto go również policyjnym dozorem. Prokurator wydał także mężczyźnie zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych przez niego osób oraz nakazał opuszczenie wspólnie zajmowanego mieszkania.

Reklama

Jak informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, funkcjonariusze z komisariatu w Nieporęcie zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać wobec żony i dzieci 41-letni Tomasz B. Mundurowi ustalili, że mężczyzna podczas awantur stosował wobec najbliższych zarówno przemoc fizyczną, jak i psychiczną. 41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W momencie zatrzymania miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad najbliższymi. Prokurator przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zdecydował o zastosowaniu wobec 41-latka środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru, zobowiązując go do stawiennictwa w wyznaczone dni w jednostce Policji. Tomasz B. ma także nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Mężczyzna oczekuje teraz na rozprawę sądową. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close