Reklama

LegionowskiWiadomości

Nieporęt: Wznawiają budowę kanalizacji w Woli Aleksandra i Stanisławowie II

Reklama

Już na początku marca zostaną wznowione roboty budowlane sieci kanalizacyjnej prowadzone w ul. Wolskiej w miejscowościach Stanisławów II oraz Wola Aleksandra (gmina Nieporęt). Z powodu prowadzonych prac mogą wystąpić na tej drodze utrudnienia w ruchu – informuje nieporęcki magistrat.

Reklama

Roboty rozpoczną się od skrzyżowania Wolskiej z Gajową. Kolejnym etapem będzie budowa przewodu tłocznego na odcinku od drogi technologicznej do ul. Gościnnej.

Jak informują samorządowcy, po wykonaniu przewodu tłocznego – jeśli będą sprzyjające warunki atmosferyczne – wykonawca inwestycji przystąpi do odtworzenia nawierzchni ul. Wolskiej, na odcinku, na którym prace związane z budową kanalizacji zostaną ukończone.

Na Łąkowej, Radosnej i Głównej już budują

Choć mamy dopiero koniec lutego, pogoda umożliwiła rozpoczęcie prac budowlanych w ulicach Łąkowej i Radosnej w Stanisławowie II oraz Głównej w Józefowie. W rejonie ul. Łąkowej inwestycja obejmuje budowę tłoczni kanalizacyjnej oraz 1,2 km sieci. Natomiast w ul. Głównej zostaną wybudowane 2 tłocznie kanalizacyjne i 2,2 km sieci.

Budowa kanalizacji w gminie Nieporęt jest finansowana ze środków unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, w ramach Funduszu Spójności, w kwocie około 6 mln złotych.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close