Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Przypominamy! W piątek wieczorem zamkną dla ruchu kołowego biegnący przy Zalewie Zegrzyńskim odcinek DW 631

Reklama

Przypominamy kierowcom, że w piątek (18.10) o godz. 21:00 drogowcy zamkną dla ruchu kołowego część DW 631. Zamknięcie drogi jest związane z jej generalnym remontem. Ruch będzie wstrzymany na odcinku od ronda w Zegrzu Południowym do znajdującego się przy restauracji Mc Donald’s ronda Jana Pawła II.

Reklama

Zamknięcie tego odcinka DW 631 potrwa, zgodnie z zapowiedziami drogowców, do 27 października.

Zmiany w komunikacji

Dojazd mieszkańców Zegrza Południowego do Warszawy oraz w kierunku Nieporętu odbywać się będzie komunikacją lokalną linii Pułtusk – Serock – Legionowo – Warszawa, zgodnie z objazdem wytyczonym przez zarządcę drogi – Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie – oraz wykonawcę robót.

Planowany objazd

Drogowcy wyznaczyli objazd remontowanej drogi następującą trasą: DK 61 do Legionowa, następnie DW 632 do miejscowości Rembelszczyzna i dalej DW 633 do Nieporętu.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Czy ten przejazd wzdłuż dzikiej plaży nad zalewem zgodnie z informacjami jest już otwarty?

  2. Wszystkim drogowcom gratuluję serdecznie. Co z tego k**** że wyznaczyliście objazd drogą 632, jak i tak wszystkie cwaniaki skręcają do Stanisławowa i próbują sobie skracać drogę przez Kąty Węgierskie? A ponieważ w Kątach z ul. Kościelnej jest wyjazd z podporządkowanej na drogę 632 i w godzinach szczytu nie idzie zachować płynności, to całe Kąty Węgierskie utknęły w korku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close