Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Nieporęt: Świadkowie pomogli zatrzymać pijanego kierowcę. To 21-letni warszawiak

Reklama

Policjanci z Nieporętu zatrzymali 21-letniego pijanego kierowcę. Mieszkaniec Warszawy, jak czytamy w komunikacie KPP Legionowo, wsiadł za kierownicę swojego bmw mając 2 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania 21-latka doszło po interwencji innych uczestników ruchu drogowego.

Reklama

W poniedziałek (16.08) po godzinie 16:00 dyżurny komisariatu w Nieporęcie odebrał anonimowe zgłoszenie o tym, że w kierunku Beniaminowa ma jechać nietrzeźwy kierowca. Informacja wpłynęła od innego uczestnika ruchu drogowego, którego zaniepokoił sposób jazdy użytkownika bmw – informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

We wskazany rejon natychmiast pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Sprawdzili ulice, którymi mógł się poruszać opisany w zgłoszeniu pojazd. Zauważyli go na jednej z ulic i zatrzymali do kontroli. Za kierownicą siedział 21-latek. Mężczyzna był podenerwowany i wyczuwalna była od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem pokazało, że w organizmie miał 2 promile alkoholu.

Teraz mieszkaniec Warszawy odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button