Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Nieporęt: Spotkanie z rycerzami. W sobotę „Sołecki Piknik Historyczny”

Reklama

Pokazy rycerskie, występy sceniczne, koncerty i wspólne ognisko – to główne atrakcje „Sołeckiego Pikniku Historycznego”, który odbędzie się w Nieporęcie już w najbliższą sobotę (21.05). Początek imprezy zaplanowano na godz. 14:00.

Reklama

„Sołecki Piknik Historyczny” otworzy spacer po historycznych miejscach Nieporętu połączony z konkursem. Zbiórka na Placu Wolności o godz. 14:00. Godzinę później przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, przy ul. Dworcowej 9A rozpocznie się piknik z bogatym programem artystycznym. Na początek organizatorzy przewidzieli pokazy rycerskie oraz występy sceniczne poszczególnych sekcji Gminnego Ośrodka Kultury. Zaplanowano także marszobieg na 1050 metrów.

W programie pikniku historycznego nie zabrakło koncertów. Przed gośćmi pikniku wystąpią Stanisław Górka oraz grupa Parafrazers. Całość zakończyć ma wspólne ognisko z kiełbaskami.

Atrakcje dodatkowe

Gminny Ośrodek Kultury w Nieporęcie przygotował również wiele atrakcji towarzyszących. Chętni będą mogli zwiedzić obozowisko rycerskie, obejrzeć pokazy rzemieślnicze oraz wystawę historyczną zatytułowaną „Ułani”. Dla najmłodszych zostaną rozstawione dmuchańce, a każdy chętny będzie mógł wziąć udział w licznych konkursach i zabawach.

piknik-historyczny-560x800

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close