Nieporęt: W sobotę wielka zbiórka krwi dla 12-letniej Zuzi rannej w pożarze domu

W sobotę, przed UG Nieporęt zbiórka krwi dla 12-letniej Zuzi rannej w pożarze, Fot. PSP Legionowo,Legio24.pl

W nocy ze środy na czwartek (12/13.10) w Nieporęcie, przy ul. Jana Kazimierza doszło do groźnego w skutkach pożaru domu mieszkalnego. W jego wyniku ranne zostały dwie osoby – 12-letnia Zuzia i jej 63-letnia babcia. Niestety, jak informuje Urząd Gminy Nieporęt, babci nie udało się lekarzom uratować. Zuzia dalej walczy o życie w szpitalu. Potrzebna jest jednak krew. W związku z tym, w najbliższą sobotę (22.10) przed Urzędem Gminy zostanie zorganizowana specjalna zbiórka krwi.

– Zwracam się do wszystkich mieszkańców naszej gminy, którym nieobce są wrażliwość i empatia z prośbą o wsparcie Zuzi w jej walce o życie i oddanie dla niej krwi. Okażmy wielkie serce i solidarność w bólu i cierpieniu z dziewczynką i jej rodziną – apeluje do mieszkańców wójt gminy, Sławomir Maciej Mazur.

Zbiórka krwi dla dziewczynki ciężko rannej w pożarze odbędzie się w najbliższą sobotę (22.10). W godzinach od 10:00 do 14:00, przed Urzędem Gminy stacjonować będzie specjalny ambulans, w którym każdy chętny, oddając krew będzie mógł pomóc Zuzi.

Przeczytaj naszą informację o pożarze przy ul. Jana Kazimierza w Nieporęcie.

krew-dla-zuzi-druk

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nieporęt: W sobotę wielka zbiórka krwi dla 12-letniej Zuzi rannej w pożarze domu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *