Nieporęt: Siedem listów gończych i narkotyki

Zatrzymany 27-letni Radosław R. Fot. KPP Legionowo

Na terenie gminy Nieporęt policjanci ujęli 27-letniego Radosława R. Mężczyzna był poszukiwany 7 listami gończymi oraz 3 zarządzeniami ustalenia miejsca pobytu.

Jak informuje aspirant Emilia Kuligowska z KPP Legionowo, funkcjonariusze wydziału kryminalnego legionowskiej komendy podejrzewali, że poszukiwany od przeszło roku mężczyzna ukrywa się w mieszkaniu swojej znajomej w Stanisławowie Drugim (gmina Nieporęt). Okazało się, że przypuszczenia mundurowych nie były bezpodstawne.

27-latek pochodzący z Warszawy był zaskoczony wizytą policjantów. Nie przypuszczał, że funkcjonariusze namierzą go właśnie w Stanisławowie” – informuje Kuligowska. Radosław R. próbował jeszcze uniknąć sprawiedliwości podając policjantom fałszywe dane osobowe. Jednak ostatecznie zrezygnował i po prostu przyznał, że jest poszukiwany.

Przechowywał narkotyki

Jakby tego było mało, w feralnym mieszkaniu kryminalni znaleźli narkotyki należące do 27-latka. Dlatego też Radosław R. będzie musiał dodatkowo odpowiedzieć za posiadanie środków odurzających, w postaci 24 gramów marihuany i 5 gramów mefedronu.

Był poszukiwany za kradzieże

Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany za kradzieże i włamania, których dopuścił się na terenie Warszawy. 27-latek został już przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę za wszystkie popełnione przestępstwa.

/kh/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nieporęt: Siedem listów gończych i narkotyki"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *