Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Nieporęt: Pijany kierowca uciekał przed policjantami

Reklama

Policjanci z Nieporętu zatrzymali 35-letniego Łukasza R. Mężczyzna prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu. Na dodatek nie miał prawa jazdy, bo zostało mu ono zabrane przez sąd. Jakby tego było mało, Łukasz R. nie zatrzymał się do kontroli na wezwanie funkcjonariuszy. Teraz 35-latkowi grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

– Funkcjonariusze zespołu patrolowo-interwencyjnego z Nieporętu, podjęli pościg za mężczyzną kierującym toyotą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci dogonili i obezwładnili uciekiniera a następnie przystąpili do kontroli. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze poddali 35-latka badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik był pozytywny i wykazał ponad 2 promile. W wyniku sprawdzenia kierowcy w policyjnych bazach danych okazało się, że ma on również zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2023 roku – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Łukasz R. został zatrzymany i trafił do celi. Będzie odpowiadał za jazdę po pijanemu, złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. 35-latkowi grozi w sumie 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close