Reklama

Legionowski

Nieporęt: Nowe ogrzewanie, większa stołówka i zmieniony układ korytarzy

Reklama

Po wakacjach na uczniów i przedszkolaków z terenu gminy Nieporęt będą czekały wyremontowane placówki. Łączny koszt prowadzonych modernizacji to blisko 120 tysięcy złotych.

Reklama

Fot. UG NasielskRemont przedszkola w Nieporęcie. Fot. UG Nieporęt

Uczniowie oddający się błogiemu, wakacyjnemu lenistwu zapewne nie zdają sobie sprawy, że przygotowania do nowego roku szkolnego już się rozpoczęły. W gminie Nieporęt częścią tych przygotowań są prowadzone remonty placówek.

Odmieniona stołówka

W szkole w Białobrzegach trwa remont stołówki, która dzięki modernizacji zdążyła się już powiększyć – zburzona została ściana dzieląca dwa pomieszczenia, dzięki czemu powstało jedno większe. Ponadto stołówka zyska nową podłogę i odmalowane ściany. Oprócz tego w szkole wydzielone zostanie dodatkowe pomieszczenie na szatnię sportową dla uczniów. Koszt inwestycji to blisko 29 tysięcy złotych. Wykonawcą prac jest firma Wald-Glob z Pułtuska.

Będą lepiej grzali

W przedszkolu w Białobrzegach trwa wymiana instalacji CO w całym budynku. Nowe grzejniki będą dostosowane do parametrów pieca zamontowanego wcześniej w placówce. Wykonawcą prac jest firma EDBUDEX z Legionowa. Koszt inwestycji to 70 tysięcy złotych.

Nowy układ i większe pomieszczenie

W przedszkolu w Nieporęcie trwają prace związane z wygospodarowaniem nowego, większego pomieszczenia dydaktycznego dla dzieci. W ramach inwestycji utworzony zostanie także nowy układ korytarzy w budynku. Prace wykonuje firma EDBUDEX z Legionowa. Koszt modernizacji to blisko 20 tysięcy złotych.

/kh/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close