ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Nieporęt: Marihuanę przechowywał w słoikach

Reklama

Policjanci z Nieporętu zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków – informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 42 gramy marihuany. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Jak informuje rzeczniczka legionowskich policjantów, podkom. Justyna Stopińska, 33-latek został zatrzymany w minionym tygodniu, po tym jak kryminalni z Nieporętu uzyskali informację, że może on posiadać środki odurzające. W wyniku podjętej interwencji policjanci znaleźli przy mężczyźnie szklaną fifkę oraz niewielką ilość suszu. Następnie w wyniku przeszukania, w domu mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli słoiki, w których znajdował się susz koloru brunatnego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 42 gramy środków odurzających.

Mężczyzna trafił do celi, zaś narkotyki przekazano do policyjnego depozytu. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie 33-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa prawo przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Legionowo

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close