Nieporęt: Kolejny wypadek na Jana Kazimierza. Zderzyło się 5 aut

W piątek (10.04) około godz. 17:30 na ul. Jana Kazimierza w Nieporęcie doszło do zderzenia 5 samochodów. Na szczęście w wypadku nikt nie zginął. Na miejscu przez długie godziny pracowały służby ratunkowe.

Jak poinformowała naszą redakcję asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo ostateczny bilans wypadku to ranne trzy osoby. Zostały one przewiezione przez załogi pogotowia do szpitala. Z powodu rozmiaru zdarzenia przez wiele godzin zablokowana była ulica Jana Kazimierza od ul. Izabelińskiej do ronda w Zegrzu. W kraksie brały udział dwa samochody bmw, toyota, opel i skoda.

Na miejscu obecne były załogi policji z wydziału ruchu drogowego oraz komisariatu w Nieporęcie, które rozpoczęły dochodzenie. Ma ono ustalić faktyczną przyczynę wypadku. Nieoficjalnie mówi się, że to kierująca skodą kobieta straciła przytomność i spowodowała karambol.

Problem z objazdami

Teren akcji zabezpieczała straż pożarna. Funkcjonariusze drogówki oraz straż gminna z Nieporętu kierowali kierowców na objazdy. Nie było to zadanie łatwe, bo do wypadku doszło w miejscu, gdzie nie można było zorganizować szybkiej trasy zastępczej. W kierunku Zegrza można było pojechać Izabelińską i dalej Małołęcką, ale po dojechaniu do trasy 631 utknąć można było na dobre w korku. Inna droga do ominięcia zamkniętego odcinka Jana Kazimierza prowadziła przez Kąty Węgierskie, Wolę Aleksandra, Stanisławów Drugi i Michałów Reginów. Dlatego też tworzyły się ogromne korki, a utrudnienia nie ominęły także pasażerów autobusów ZTM linii 705 i 735. Te – nie mając dogodnego objazdu – po prostu zatrzymywały się przed miejscem zdarzenia i oczekiwały na otwarcie trasy.

Kolejny wypadek w ostatnim czasie

Do tragicznego wypadku na Jana Kazimierza w Nieporęcie, w którym zginęły 2 osoby doszło 1 kwietnia br. Pisaliśmy na ten temat w tej wiadomości.

/red/

4 razy komentowano artykuł "Nieporęt: Kolejny wypadek na Jana Kazimierza. Zderzyło się 5 aut"

  1. Pojazdem który spowodował wypadek “kierowała” (raczej tylko trzymała kierownicę) 77 letnia kobieta – wszystko w temacie.

  2. Matematyczka | 11/04/2015, godz. 16:19 |

    to były 2 samochody marki BMW, jedna toyota, jedna skoda i jeden opel. W sumie 5 samochodów uczestniczylo w kraksie.

  3. Proszę uważnie czytać: “dwa samochody bmw, toyota, opel i skoda.” Informację o osobach poszkodowanych przekazała policja.

  4. Matematyk | 11/04/2015, godz. 00:50 |

    Hmm… Chyba nie umiem liczyć. Jeśli w kraksie brały udział bmw, toyota skoda i opel to mnie uczono że jest to 4 a nie dwa!! Poza tym poszkodowane były 3 osoby!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *