Nieporęt: Czołowe zderzenie dwóch osobówek na Zwycięstwa

Wypadek na Zwycięstwa w Nieporęcie. Fot. www.facebook.com/Gmina.Nieporet

W środę (17.06) o godz. 21:40 na ul. Zwycięstwa w Nieporęcie doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Na łuku drogi zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala.

Jak wstępnie ustalili przebywający na miejscu policjanci drogówki jadący toyotą yaris od strony miejscowości Aleksandrów w stronę ul. Małołęckiej 36-letni Krzysztof G. na łuku drogi wjechał niespodziewanie na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z renault laguna, kierowanym przez 36-letnią Monikę K. W wyniku zderzenia kierująca renault oraz 25-letnia pasażerka toyoty doznały poważnych obrażeń i zostały przewiezione do szpitala przez zespoły pogotowia ratunkowego.

Jak informuje naszą redakcję rzecznik prasowy KPP Legionowo, asp. Emilia Kuligowska osoby kierujące samochodami były trzeźwe, a dokładne przyczyny wypadku ustali prowadzone pod nadzorem prokuratury dochodzenie.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Nieporęt: Czołowe zderzenie dwóch osobówek na Zwycięstwa"

  1. Agnieszka | 18/06/2015, godz. 17:04 |

    Jeżdżę tą trasą codziennie i codziennie mam obawy, czy za zakrętem nie ma wariata, który zetnie drogę. Wielokrotnie mijałam się o włos z “zaborczymi” autami, którym za mało swojego pasa.
    Przecież na zdjęciach widać, że kierowca-sprawca jechał całkowicie nie swoim pasem, nie jednym kołem za linią, tylko całą szerokością samochodu! Co winne są te kobiety? Na tej drodze nie ma gdzie uciekać, nawet jak się potrafi zdać “test łosia”, po tej stronie drogi są drzewa i ciek wodny.
    Moim zdaniem tylko potykacz wymusi zwolnienie kierowców przed zakrętami. Nawet Policja nie ma tam gdzie się ustawić na łapankę szybkich kierowców.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *