Reklama

Legionowski

Nieporęt: Co z odpadami? Mieszkańcy mogą się wypowiedzieć

Reklama

Urząd Gminy Nieporęt postanowił sprawdzić co mieszkańcy sądzą o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi. Szczegóły poniżej.

Reklama

fot. sxc.huFot. sxc.hu

Jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy Nieporęt, ratusz postanowił zadać kilka pytań mieszkańcom, w celu udoskonalenia/naprawienia (niepotrzebne skreślić) systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. Opinie mają także zostać wykorzystane w trakcie przygotowań do zamówienia publicznego „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy”.

W związku z powyższym „zamieszkujący mieszkańcy” proszeni są o odpowiedź na następujące pytania:

1) Prosimy o wskazanie co jest według Państwa dobre, co złe, a co chcielibyście Państwo zmienić w dotychczasowym systemie?
2) Czy częstotliwość odbioru odpadów niesegregowanych (zmieszanych), segregowanych, ulegających biodegradacji, w szczególności zielonych (tj. liście, trawa itp.), jest wystarczająca?
3) Czy worki do odpadów ulegających biodegradacji, w szczególności zielonych (tj. liście, trawa itp.), chcielibyście Państwo otrzymywać razem z workami do segregacji odpadów?
4) Czy potrzebna jest jeszcze zbiórka jakiegoś rodzaju odpadów, której według Państwa brakuje?
5) Z jakimi rodzajami odpadów macie Państwo problemy?
6) Czy odpowiada Państwu sposób funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK) w Nieporęcie przy ul. Małołęckiej 62?

Jak wziąć udział w ankiecie?

Aby wyrazić swoją opinię wystarczy przesłać odpowiedzi na powyższe pytania na adres e-mail [email protected] W ankiecie można wziąć udział do końca sierpnia bieżącego roku.

/kh/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close