Nieporęt: Ciężarówka zmiażdżyła samochód osobowy. Jedna osoba nie żyje

W poniedziałek około godz. 6:15 na drodze nr 631 (gm.Nieporęt) doszło do tragicznego wypadku, którym udział brało 5 pojazdów. Niestety jedna osoba zginęła na miejscu. Droga nr 631 na Marki jest całkowicie zablokowana. Policja apeluje, by korzystać z objazdów.

fot. PSP Legionowo

Do wypadku doszło około godz. 6:15. Na drodze nr 631 (ul. Pogonowskiego, za Wólką Radzymińską – w stronę Marek) zderzyły się 3 samochody osobowe, 1 dostawczy i 1 ciężarówka.

Kierowca jadącego w kierunku Nieporętu citroena z nieznanych przyczyn prawdopodobnie zjechał na lewy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Ta zepchnęła citroena do rowu i go przygniotła. Niestety kierowca osobówki zginął na miejscu.

W zdarzeniu brały jeszcze udział ford transit, opel i dodge –  ich kierowcy nie zdążyli prawdopodobnie wyhamować i wpadli na  stojącą na jezdni ciężarówkę i na siebie.

3 osoby  ranne w wypadku zostały przetransportowane do szpitala.

Droga wojewódzka nr 631  jest całkowicie zablokowana. Taka sytuacja może potrwać nawet do południa. Policja kieruje samochody na objazdy.

Na miejsce zdarzenia wysłano 4 zastępy  strażaków z PSP, 1 OSP,  1 WSP oraz 3 Karetki Pogotowia. W celu wyciągnięcia  ciężarówki wezwano 4 zastępy strażaków z JRG 10 z Warszawy wraz ze specjalistycznym sprzętem.

Prokurator i policja pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku. W postępowaniu bierze udział również Żandarmeria Wojskowa, gdyż zmarły tragicznie Marcin K. był wojskowym.

Aktualizacja: O godz. 14:35  działania zakończono, przywrócono ruch na drodze.

fot. PSP Legionowo

fot. OSP Nieporętfot. OSP Nieporęt

/wł, PSP Legionowo/

6 razy komentowano artykuł "Nieporęt: Ciężarówka zmiażdżyła samochód osobowy. Jedna osoba nie żyje"

 1. król Julian | 29/11/2013, godz. 08:33 |

  … więc jak sam widzisz są równi i równiejsi . Kim do h… pana jest oficer ? To ktoś lepszy od szeregowego lub podoficera ? K…a !!!! Pod siebie potraficie robić awanse i inne finansowe profity!!! Kiedy skończy się ta wolna amerykanka i zacznie równouprawnienie ? Różnica powinna być widoczna tylko na pagonie i pierwszego na koncie , a cała reszta fifty choć uważam ,że i tak mniej robicie!!! Przemyśl sobie to kolego . adiós con frialdad !!! y el respeto de alguna lengua nativa y seguir el código de honor de que usted solicita!!! 🙂

 2. Szanowny królu julku “Praktycznie” oznacza coś czego nie zrozumiesz po miesiącu tłumaczenia. A skoro tak znasz temat to zapraszam na kompanie wytłumaczymy sobie to w twarzą w twarz. a gdzie jest napisane komu i w jakim przypadku przysługują pośmiertne awanse, chyba nawet nie wiesz? dwa miesiące temu w kraju zginął kapitan i też dostał pośmiertnie awans, a znam więcej takich przypadków. A jeśli chodzi o Ciebie to widzę, że młody jesteś w dupie byłeś i gówno widziałeś

 3. król julian | 25/11/2013, godz. 20:41 |

  kolego , co oznacza stwierdzenie “praktycznie” ? W WP istnieje coś takiego jak “objęcie stanowiska służbowego ” a w chwili wypadku był d-cą kł w stopniu kpt. ,więc co się mądrujesz. Pośmiertne awanse normalnie przysługują poległym na tzw. “polu walki ” !!! żegnam !!! ps. nigdy w tobie nie byłem w woli sprostowania.

 4. Królu julianie, w dupie byłeś gówno widziałeś, a zabierasz głos skąd wiesz że był piratem drogowym, a co do awansu to Michał i tak już praktycznie był majorem.

 5. król Julian | 23/11/2013, godz. 18:40 |

  … to teraz ” honorowi ” oficerowie WP ( pospolici piraci drogowi ) dostają awanse pośmiertne ? ZAJEBIŚCIE !!! Moi koledzy musieli ginąć u Szyszfoli aby dostać nędzny awans na kpr. Jednak Polska to … kraj , jak Bozie kocham !!!

 6. Zginął Kapitan (Pośmiertnie Major) Wojska Polskiego Michał K. Wspaniały człowiek. [*]

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *