Reklama

Legionowski

Nieporęt: Będą utrudnienia w ruchu

Reklama

W najbliższą niedzielę (13.07) kierowcy poruszający się po drogach gminy Nieporęt będą narażeni na utrudnienia. W tym dniu część ulic zostanie wyłączona z ruchu.

Reklama

Fot. Legio24Fot. Legio24

Dla niektórych kierowców trzynastka może się okazać pechowa – mająca się odbyć 13 lipca impreza Triathlon Nieporęt będzie się wiązała nie tylko z pasjonującymi zmaganiami sportowymi, ale także z pewnymi utrudnieniami. Jak zapowiada nieporęcki ratusz, zamknięte zostaną następujące ulice:

– w godzinach 8:35-10:15 oraz 11:00-13:15 Droga Powiatowa nr 1811W: Nieporęt-Białobrzegi-Rynia oraz Droga Powiatowa nr 4303W: Białobrzegi-Beniaminów;
– w godzinach 9:15-10:50 oraz 11:40-14:20 ulica Główna w miejscowości Rynia.

Ruch w pobliżu zamkniętych ulic będzie kierowany przez policję, straż gminną i straż pożarną. Nieporęcki magistrat zwraca się również z prośbą o nieparkowanie samochodów w wyżej wymienionych miejscach. Jednocześnie organizatorzy imprezy, przewidując negatywną reakcję kierowców, z góry proszą o wyrozumiałość.

/kh/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. wow! jestem pod wrażeniem, organizator już przewidział, że kierowcy będą się wściekać

  2. Poważnie zamkną przelotowe ulice w czasie największego ruchu żeby zrobić Triathlon? Chyba ktoś nie przemyślał do końca sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close