ReklamaKomunikacjaLegionowskiWiadomości

Nieporęt: Będą remontować fragment DW631. W środę podpisanie umowy z wykonawcą

Reklama

W środę (23.09) w Warszawie zostanie podpisana umowa na wykonanie remontu części Drogi Wojewódzkiej nr 631 na terenie gminy Nieporęt. Koszt inwestycji polegającej na wymianie nawierzchni oraz wykonaniu pobocza to ponad 1 mln złotych. Jaka część DW631 zostanie poddana renowacji?

Reklama

Z informacji przekazanych nam przez rzeczniczkę prasową Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie Monikę Burdon wynika, że inwestycja obejmuje modernizację ponad 1,2 km odcinka drogi numer 631 – począwszy od wyremontowanej już części w okolicy wiaduktu w stronę drogi S8.

Remont będzie polegał na frezowaniu nawierzchni i ułożeniu nowych warstw z betonu asfaltowego oraz wykonaniu pobocza. Planowany termin zakończenia prac to koniec listopada tego roku.

Będą inne prace na DW631

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich jest także w trakcie opracowywania dokumentacji na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 631 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 61 do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 634. Na ten cel zostały zabezpieczone środki w Wieloletniej Prognozie Finansowej Województwa Mazowieckiego na lata 2020-2038 w kwocie 172 mln zł.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close