Reklama

LegionowskiPo godzinachSportWiadomości

Nieporęckie młodziczki w I lidze!

Reklama

Siatkarki UKS Dębina Nieporęt po zwycięskich występach w turniejach w ramach Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Młodziczek uzyskały historyczny awans do I ligi. To największy dotychczasowy sukces nieporęckiej siatkówki.

Reklama

Reprezentantki gminy Nieporęt rocznik 2001 po zdobyciu w 2014 roku III miejsca w minisiatkówce w „czwórkach” wśród szkół podstawowych województwa mazowieckiego i VIII miejsca w „czwórkach” w Kinder Sport wśród drużyn klubowych województwa mazowieckiego, w sezonie sportowym 2015/2016 przystąpiły wspólnie z 42 drużynami do Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Młodziczek. W turnieju w dniach 3 – 4 października dziewczęta z gminy Nieporęt wygrały wszystkie swoje mecze i znalazły się wśród sześciu najlepszych drużyn, które tworzą I ligę młodziczek województwa mazowieckiego.

– Na uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy w historii nieporęckiej siatkówki mamy swoją drużynę w najwyższej klasie rozgrywkowej województwa mazowieckiego – I lidze oraz to, że jako jedyni stawiamy tylko i wyłącznie na swoje wychowanki, uczennice gminy Nieporęt – mówią zgodnie trenerzy Dariusz Pieśniak oraz Michał Pawłowski.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close