W niedzielę kolejny koncert i wystawa w Pałacu w Jabłonnie

Pałac w Jabłonnie, Fot. Legio24.pl

W najbliższą niedzielę (19.03) w jabłonowskim pałacu po raz kolejny będzie można posłuchać dobrej muzyki. W tym tygodniu „Pałacowe spotkania z muzyką” przebiegać będą pod znakiem gitary i saksofonu. W repertuarze zarówno utwory klasyczne, jak i te zupełnie współczesne. Po koncercie natomiast organizatorzy zapraszają na otwarcie nowej wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria”, tym razem poświęconej formie plakatu.

Niedziela z kulturą przez wielkie „K” w jabłonowskim pałacu rozpocznie się koncertem organizowanym w ramach popularnego cyklu „Pałacowych spotkań z muzyką”. Podczas występu saksofonisty Pawła Gusnara i gitarzysty Macieja Staszewskiego będzie można wysłuchać zarówno utworów klasycznych – min. Franza Schuberta, jak i tych bardziej współczesnych. Początek koncertu zaplanowano na godz. 13:00.

Po koncercie goście pałacu zostaną zaproszeni na jeszcze jedno wydarzenie – otwarcie nowej wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria”. Tym razem wystawa będzie poświęcona formie plakatu. Będziemy mogli podziwiać prace artysty, profesora Lecha Majewskiego, odnoszącego międzynarodowe sukcesy.

Wstęp na niedzielne imprezy kulturalne do jabłonowskiego pałacu jest wolny. Portal Legio24.pl objął zarówno koncert jak i wystawę swoim patronatem medialnym.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "W niedzielę kolejny koncert i wystawa w Pałacu w Jabłonnie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *