Nasz Talent po raz czwarty

Konkurs Nasz Talent / fot. UG Wieliszew

Imprezą wpisującą się na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Gminie Wieliszew, podczas której artyści mają okazję zaprezentować swoje zdolności jest Konkurs „Nasz Talent”, w którym jak zwykle wzięło udział wielu uzdolnionych młodych ludzi.

Konkurs Nasz Talent / fot. UG Wieliszew

W sobotę, 19 stycznia, na scenie sali widowiskowej Urzędu Gminy Wieliszew spotkali się lokalni artyści, którzy zawalczyli o zwycięstwo w czwartej już edycji Konkursu „Nasz Talent”.  Poczynania występujących oceniało jury w składzie: przewodniczący Dariusz Skrzydlewski (dyrektor Ośrodka Kultury w Wieliszewie), Ksenia Menzia (nauczycielka w Przedszkolu w Łajskach), Marcin Fabisiak (Przewodniczący Rady Gminy) oraz Jacek Banaszek (dyrektor SAPO w Wieliszewie).

Jurorzy przyznali nagrody kierując się fachową wiedzą, doświadczeniem, uwzględniając kryteria umieszczone w regulaminie.  Grand Prix wyśpiewała Angela Gerłowska, która wykonała utwór  „Makiawel” z repertuaru Musicalu Koty. Pierwszą nagrodę w kategorii „Rozrywka” zdobył zespół Pawilon Czwarty, który zaprezentował własny utwór „Raz jest dobrze, a raz źle”. Nagrodę Specjalną w kategorii „Junior” Jury przyznało Aleksemu Białowąs, 11-letniemu tancerzowi, który zachwycił wszystkich swoim pokazem hip-hop.

Jury zaskoczyło publiczność decyzją o tym, że nagrodę w kategorii „Klasyka” podzielono i w to miejsce przyznano dwa wyróżnienia dla Amelki Różańskiej, młodej gimnastyczki, która zachwyciła wszystkich swoją taneczną choreografią oraz Adrianowi Sowie, uczniowi Szkoły Podstawowej w Łajskach za niebywałe zdolności plastyczne.

Ważnym wyróżnieniem była Nagroda Publiczności. Tutaj kryterium oceny była sympatia i uznanie widzów. Największą liczbą fanów może się w tym roku pochwalić zespół Pawilon Czwarty, który zachwycił publiczność swoim brawurowym kawałkiem.  Wszyscy artyści będą mieli szansę zaprezentować się podczas występu na Święcie Gminy Wieliszew, które odbędzie się 2 czerwca.

Sobotni wieczór to świetna zabawa, doskonałe występy oraz wyjątkowa atmosfera, która z pewnością była zasługą zarówno wykonawców jak i dopingującej publiczności.

/UG Wieliszew/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nasz Talent po raz czwarty"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *