Nasielsk: Zorganizują dzieciom wakacje

Wiadomo już kto zajmie się organizacją wolnego czasu dzieciom i młodzieży w Nasielsku. Ogłoszono wyniki konkursu.

fot. sxc.huFot. sxc.hu

W otwartym konkursie na realizację zadania publicznego z zakresu wypoczynku dzieci i młodzieży, pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Nasielsk z programem profilaktyki uzależnień”, startowało wiele organizacji, jednak najlepszą okazała się Fundacja “Bądźmy Razem” z Nasielska.

Nie tylko zabawa

Z uwagi na to, że program gminy przewiduje także profilaktykę uzależnień, wymogiem jaki spełnić miała organizacja, było zapewnienie młodym ludziom profesjonalnej opieki wykwalifikowanych pedagogów i terapeutów. Niezmiernie istotna była również rzetelna realizacja programów profilaktycznych.

Łącznie, na organizację wolnego czasu, ubezpieczenie uczestników, zapewnienie im opieki medycznej, transport, zakwaterowanie i wyżywienie oraz realizację programów profilaktycznych Fundacja “Bądźmy Razem” otrzyma od gminy kwotę 70 000 złotych

Działają od dawna  mają doświadczenie

Fundacja “Bądźmy Razem” prowadzi działalność na rzecz ogółu społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku emerytalnym, niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Celem Fundacji jest praca na rzecz rodziny oraz przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

/db/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nasielsk: Zorganizują dzieciom wakacje"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *