Reklama

LegionowskiWiadomości

Nasielsk: Marsz protestacyjny przeciwko wysypisku śmieci w Jaskółowie

Reklama

W piątek (6.07) ulicami Nasielska (powiat nowodworski) przejdzie marsz protestacyjny zorganizowany przeciwko wysypisku śmieci, które ma zostać zlokalizowane w miejscowości Jaskółowo. – Zapraszam wszystkich, którzy poprzez wspólne manifestowanie chcą wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec tej inwestycji. Pozostawmy spory, poglądy polityczne i wszelkie inne rzeczy, które nas dzielą. W tej sprawie musimy działać wszyscy razem jako gmina i jej mieszkańcy. Bez względu na upodobania partyjne, religijne i inne – pisze na profilu w portalu społecznościowym Facebook organizator marszu Dawid Domała.

Reklama

Marsz rozpocznie się o godzinie 18:00 na parkingu przy Skwerze Jana Pawła II w Nasielsku. Przemarsz ulicami miasta – zgodnie z mapą zamieszczoną na plakacie. Zakończenie marszu w miejscu jego rozpoczęcia. Po manifestacji głos w sprawie planowanej inwestycji zabierze Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski, który przybliży mieszkańcom aktualną sytuację związaną z tą inwestycją.

– Zaproście swoich znajomych, sąsiadów, rodziny, najbliższych. Zabierzcie ze sobą dziadków, rodziców, dzieci, wnuki. Dajcie znać osobom spoza Nasielska, z sąsiednich powiatów i miejscowości, które także mogą być zainteresowane tym tematem – mówi Dawid Domała.

Dokładne informacje na temat protestu znajdziesz TUTAJ

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close