Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Nasielsk: Budowa nowego miejsca rekreacji opóźniona

Reklama

Z końcem listopada w Nasielsku miało zostać oddane do użytku nowe miejsce rekreacji. Nie stanie się to jednak tak szybko – przetarg, który miał wyłonić wykonawcę przedsięwzięcia został unieważniony.

Reklama

Nowy obiekt stanie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, zaraz obok Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Niestety realizacja inwestycji trochę się opóźni. Wszystko przez to, że przetarg, który miał wyłonić wykonawcę inwestycji, został unieważniony. W uzasadnieniu unieważnienia czytamy, że nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

Oznacza to, że konieczne będzie rozpisanie kolejnego przetargu. Biorąc pod uwagę panujące warunki pogodowe, można przypuszczać, że przedsięwzięcie zostanie zrealizowane dopiero w 2015 roku.

Przypomnijmy, że z inwestycji tej będą mogli skorzystać wszyscy mieszkańcy, ponieważ pomyślano zarówno o dzieciach, jak i o dorosłych. Dla najmłodszych zamontowane zostaną takie elementy jak: bujaki na sprężynie, dwa rodzaje huśtawek, karuzela, zestaw wieżowy i zręcznościowy. Młodzież i dorośli do swojej dyspozycji będą mieli natomiast siłownię.

/nk/

Zobacz także:

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close