Nasielsk: Budowa nowego miejsca rekreacji opóźniona

Fot. pixabay.com

Z końcem listopada w Nasielsku miało zostać oddane do użytku nowe miejsce rekreacji. Nie stanie się to jednak tak szybko – przetarg, który miał wyłonić wykonawcę przedsięwzięcia został unieważniony.

Nowy obiekt stanie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, zaraz obok Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Niestety realizacja inwestycji trochę się opóźni. Wszystko przez to, że przetarg, który miał wyłonić wykonawcę inwestycji, został unieważniony. W uzasadnieniu unieważnienia czytamy, że nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

Oznacza to, że konieczne będzie rozpisanie kolejnego przetargu. Biorąc pod uwagę panujące warunki pogodowe, można przypuszczać, że przedsięwzięcie zostanie zrealizowane dopiero w 2015 roku.

Przypomnijmy, że z inwestycji tej będą mogli skorzystać wszyscy mieszkańcy, ponieważ pomyślano zarówno o dzieciach, jak i o dorosłych. Dla najmłodszych zamontowane zostaną takie elementy jak: bujaki na sprężynie, dwa rodzaje huśtawek, karuzela, zestaw wieżowy i zręcznościowy. Młodzież i dorośli do swojej dyspozycji będą mieli natomiast siłownię.

/nk/

Zobacz także:

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nasielsk: Budowa nowego miejsca rekreacji opóźniona"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *