Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Największy na północnym Mazowszu bazar rękodzieła już 2 grudnia w Pomiechówku

Reklama

W niedzielę (2.12) w Pomiechówku (powiat nowodworski) po raz 11 odbędzie się ArtBazar, czyli największy na północnym Mazowszu jarmark rękodzieła. To wydarzenie zdecydowanie ponadlokalne, impreza znana i rozpoznawana w okolicy i stolicy – piszą w zaproszeniu organizatorzy tego przedświątecznego wydarzenia.

Reklama

– Głównym założeniem ArtBazaru jest promocja talentów, która otwiera możliwość prezentowania oryginalnych prac także osobom początkującym oraz tym, dla których rękodzieło jest pasją, dodatkowym zajęciem, przynoszącym wiele satysfakcji, niekoniecznie finansowej. Tym samym ArtBAZAR staje się więc swoistym inkubatorem przedsiębiorczości, przestrzenią spotkania i działania, która rozbudza społeczną energię – informuje organizator tego wyjątkowego wydarzenia – Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku.

Podczas tegorocznej edycji ArtBazaru swoje prace wystawi blisko 150 wystawców oferujących wyjątkowe produkty. Wśród nich znajdziemy między innymi: biżuterię, malarstwo, odzież, zabawki, wyposażenie wnętrz, ceramikę, czy zdrową żywność.

Przedświąteczny kiermasz odbędzie się już 2 grudnia w godzinach od 11:00 do 18:00 w Hali Sportowej w Pomiechówku, przy ul. Szkolnej 3. Sprzedaży towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. Szczegóły na plakacie poniżej.

Portal Legio24.pl objął ArtBazar swoim patronatem medialnym.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close