Nagroda z rąk Wojewody

Najwyższe wyróżnienie czyli tytuł Laureata w kategorii organizacji publicznych XIII. edycji Mazowieckiej Nagrody Jakości został przyznany Urzędowi Miasta Legionowo. Uroczystości przekazania insygniów konkursowych połączone zostały z wręczeniem certyfikatu ISO i IQNet opartych na nowej normie, a uczestniczył w nich Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski.

„Nagroda ta to prestiż i wyróżnienie oraz docenienie wieloletniej pracy prezydenta i pracowników Urzędu Miasta Legionowo” – podsumowuje Danuta Szczepanik, Sekretarz Miasta i głównodowodząca legionowskimi przygotowaniami do udziału w konkursie. – „Nic tak nie motywuje jak uznanie innych osób, a co dopiero tak zaszczytnego gremium jakim jest Komitet Mazowieckiej Nagrody Jakości.”

foto: UM Legionowo

Kapituła konkursu Mazowieckiej Nagrody Jakości analizowała zgłoszenia przedsiębiorstw, organizacji i instytucji z terenu całego województwa, bez względu na ich charakter i wielkość, dlatego uzyskanie nagrody jest niezwykle cennym wyróżnieniem i świadczy o bardzo wysokiej jakości usług świadczonych przez legionowski magistrat.

REKLAMA

System Zarządzania Jakością wg nowej normy kładzie jeszcze większy nacisk na zadowolenie klienta oraz na tzw. powtórną ocenę dostawcy, co dla  mieszkańców Legionowa oznacza nie mniej ni więcej jak usługi na najwyższym poziomie. Każdy z kontrahentów współpracujących z urzędem będzie musiał dostarczać swój towar bądź usługi w jak najlepszej jakości, w przeciwnym wypadku poprzez system ocen współpraca z nim nie będzie kontynuowana.

(źródło: UM Legionowo)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nagroda z rąk Wojewody"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *