Modlin: Ekstremalne biegi z przeszkodami już w ten weekend. Zapisy trwają

Fot. organizatorzy

W nadchodzący weekend (26-27.01) na terenie Garnizonu Modlin odbędzie się trening outdoorowy przygotowujący do zimowego starcia z Runmageddonem. Organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami zaprasza osoby, które szukają ciekawych propozycji na weekend, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zapisy już trwają.

Trening będzie doskonałą okazją do poznania smaku ekstremalnego wyzwania – Zimowego Runmageddonu, który odbędzie się w dniach 16-17 lutego. Weekendowe spotkanie będzie szansą na przetestowanie swoich umiejętności na specjalnym torze przeszkód oraz poznanie ćwiczeń wzmacniających kondycję, wytrzymałość, a także zwinność i gibkość – czytamy w zaproszeniu przesłanym przez organizatorów.

Dokładne informacje oraz zapisy TUTAJ.

Otwarty trening Runmageddonu odbędzie się 26-27 stycznia 2019 roku o godzinie 12:00 w Garnizonie Modlin, przy ulicy Generała Józefa Bema 200C, w Nowym Dworze Mazowieckim.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Modlin: Ekstremalne biegi z przeszkodami już w ten weekend. Zapisy trwają"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *